Samsung QD-OLED Odyssey Smart G8 monitör deneyimim

Monitor çok iyi. Yeni gelecek monitörler hem gelmesi uzun zaman alacaktır o zamana dolar ne olur Allah bilir. Bu monitörden sadece dp kablosu çıktı sizin ps5 de kulllanmaniz için ekstra 150 lira civarına mikro hdmi 2.1 almanız lazim
150TL lik kablo hdmi 2.1 değildir. 4k 120hz kullanamazsınız. Dikkat ediniz. Amazonda var mikro to hdmi 2.1 kablo

Merhabalar,
Ne kadar zaman aralıkları ile pixel temizleme yapmak gerekiyor ? Her gün yapsak sorun olur mu ?

Piksel temizleme manual yapmanıza gerek yok

Bu monitöre sahibim. Gayet güzel memnunum. Fakat mikro HDMI bulamıyorum piyasada.

CSL - 8k Micro HDMI HDMI 2.1 Kablo 2 m - 3D – UHD II- 7680 x 4320@120Hz DSC ile - HDR - ARC - Tip D A - Naylon Brading - Raspberry Pi 4, Gopro, ODROID, Kameralar, Tabletler Dizüstü Bilgisayarlar için

Linkini attığım kabloyu denemişler Samsung OLED G8 de

Csl - 8K Micro HDMI HDMI 2.1 kablo 2 m - 3D – UHD II- 7680 X 4320@120Hz dsc ile - HDR - Arc - tip D a - naylon brading - Raspberry Pi 4, gopro, odroıd, kameralar, tabletler dizüstü bilgisayarlar için.

Linkini attığım kabloyu denemişler Samsung OLED G8 de.

Daha önce yurt dışı alışverişi hiç yapmadım. Buradan satın aldığım taktirde herhangi bir işlem yapmama gerek var mı? (gümrük işleri vs.)

Daha önce yurt dışı alışverişi hiç yapmadım. Buradan satın aldığım taktirde herhangi bir işlem yapmama gerek var mı? (gümrük işleri vs.)
Hyr hiçbirşey yapmana gerek yok

Geri
Yukarı