Samsung R510'a macOS kurarken "Unregistered exception handler" hatası

fearx89

Hectopat
Daha fazla  
Samsung R510 laptopa macOS kurmak istiyorum fakat El Capitan, Yosemite, Sierra hepsinde "unregistered exception handler" hatası alıyorum. Clover ekranı gelmiyor hiçbir sekilde. BIOS'dan Legacy Boot'u enable yapıp deniyorum, siyah ekranda sadece "_" işareti şeklinde beklemede kalıyor.

boot.jpeg
advanced.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung R510 laptopa macOS kurmak istiyorum fakat El Capitan, Yosemite, Sierra hepsinde "unregistered exception handler" hatası alıyorum. Clover ekranı gelmiyor hiçbir sekilde. BIOS'dan Legacy Boot'u enable yapıp deniyorum, siyah ekranda sadece "_" işareti şeklinde beklemede kalıyor.

Eki Görüntüle 990680Eki Görüntüle 990681
BIOS ayarlarını paylaşman iyi olmuş ama sistem bilgilerini paylaşman çok çok daha önemli. Sonuçta sistemin Laptop ya da Masa Üstü, Intel ya da AMD olduğunu bilemeyiz.

BIOS ayarlarını paylaşman iyi olmuş ama sistem bilgilerini paylaşman çok çok daha önemli. Sonuçta sistemin Laptop ya da Masa Üstü, Intel ya da AMD olduğunu bilemeyiz.
Samsung NP R-510 BS 02 tr
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8400 @ 2.26GHz (2 CPUs), ~2.3GHz
NVIDIA GeForce 9200M GS
Hoparlör (Realtek HD Audio (With EDS)) Marvell Yukon 88E8055 PCI-E Gigabit Ethernet Controller,
Wi-fi : Intel(R) WiFi Link 5100 AGN
120 gb SSD

Samsung NP R-510 BS 02 tr
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8400 @ 2.26GHz (2 CPUs), ~2.3GHz
NVIDIA GeForce 9200M GS
Hoparlör (Realtek HD Audio (With EDS)) Marvell Yukon 88E8055 PCI-E Gigabit Ethernet Controller,
Wi-fi : Intel(R) WiFi Link 5100 AGN
120 gb SSD
macOS temasına sahip Linux dağıtımlarını deneyebilirsiniz. :)

Geri
Yukarı