samsung R522 XS04TR yeni çıkan oyunları rahatlıkla oynayabileceğim bir dizüstü

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Yeni bir dizüstü blgisayar almak istiyorum. İnternet için kullandığım bir masaüstü bilgisayarım var. Sorum ise şu yeni çıkan oyunları rahatlıkla oynayabileceğim bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Eylül sayınızda gördüğüm samsung R522 XS04TR modelli dizüstü bilgisayarı düşünmüştüm. Bütçem 1200 ile 1400 tl arası alabileceğim iyi bir laptop önerebilirmisiniz sorularım bukadar iyi çalışmalar kolay gelsin.

Biz Eylül ayında ürünü incelediğimiz sıralarda vergilerde bir indirm vardı ve bu esnada ürün 1250 TL’ye almak mümkündü. Şu anda ise ürünün fiyatı 1400 TL civarında seyrediyor. 3GB belleğe sahip olan Samsung R522-JS04TR modeline bakabilirsiniz. Bütün oyunları rahatça oynatabilecek kapasiteye sahip. Daha ekonomik bir ürün arıyorsanız R518 DS0ATR’ye de bir göz atmanızda fayda var. Tek eksiği işletim sistemiyle birlikte gelmemesi.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı