Samsung R540 Kapanma Sorunu

Işıklı maus

Hectopat
Daha fazla  
Samsung R540 adlı laptopum hiçbir problem veya ısınma olmadan kendiliğinden kapanıyor. Buna anlam veremedim. Format attım Windows 10 x64 kurdum fakat sorunlar çözülmesinden ziyade daha da arttı. Ne yapsam bilemedim. Isınmadan kaynaklı olacağını düşünmüyorum zira altında 4 tane fan laptop soğutucusu var. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaza fan bakımı yapmadığın sürece laptobun altına koyduğun soğutucu fanlara ve ızgaralara daha hızlı toz tıkacak ve daha fazla ısınmasına sebep olacak. Samsung R540'ın fan bakımını yapabilmen için cihazı komple sökmen gerekiyor. Bu konuda tecrüben yoksa profesyonel ve güvenilir bir teknik servise başvur.

Samsung R540 adlı laptopum hiçbir problem veya ısınma olmadan kendiliğinden kapanıyor. Buna anlam veremedim. Format attım Windows 10 x64 kurdum fakat sorunlar çözülmesinden ziyade daha da arttı. Ne yapsam bilemedim. Isınmadan kaynaklı olacağını düşünmüyorum zira altında 4 tane fan laptop soğutucusu var. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Ben de benzer bir sorun ile karşılaştım nasıl çözdünüz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı