Samsung RAM vs Ramtech RAM

Teodis

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Şimdi ben RAM'imi yükseltmek istiyorum da fiyatı uygun bulduğum bir Ramtech var. Bir de Samsung var. İsterseniz Kingston'u da dahil edebilirsiniz. Bu markalarda en iyisi hangisi ve öbürleride gene iş görür değil mi? RAM'leri PC'nin yükü hafiflesin diye alıyorum. En ince performansına kadar düşünmüyorum yani. Bana ne önerirsiniz bu markalar arasında? Teşekkür ederim. (4 GB DDR 1333 lazım).

Arkadaşlar merhaba. Şimdi ben RAM'imi yükseltmek istiyorum da fiyatı uygun bulduğum bir Ramtech var. Bir de Samsung var. İsterseniz Kingston'u da dahil edebilirsiniz. Bu markalarda en iyisi hangisi ve öbürleride gene iş görür değil mi? RAM'leri PC'nin yükü hafiflesin diye alıyorum. En ince performansına kadar düşünmüyorum yani. Bana ne önerirsiniz bu markalar arasında? Teşekkür ederim. (4 GB DDR 1333 lazım).
Kingston uyumluluk ve ömürde hep benim için birinci. Samsung %5 ihtimal sistem seçme yapabilir, Ömür konusunda deneyimim yok. Ramtech Bilgisayarı net olarak C4'e dönüştürür.

Laptop ram mi? yoksa masaüstü ram mi?

Kingston uyumluluk ve ömürde hep beni için birinci. Samsung %5 ihtimal sistem seçme yapabilir. Ramtech Bilgisayarı net olarak C4'e dönüştürür.
Ram tech markasını ilk defa duydum merdiven altı olabilir mi turbox gibi?

Bence samsung ve ya kingston alın hiç ramtech gibi markalara bulaşmayın

Laptop RAM mi? Yoksa masaüstü RAM mi?

RAM tech markasını ilk defa duydum merdiven altı olabilir mi Turbox gibi?

Bence Samsung veya Kingston alın hiç Ramtech gibi markalara bulaşmayın.

Kingston uyumluluk ve ömürde hep benim için birinci. Samsung %5 ihtimal sistem seçme yapabilir, ömür konusunda deneyimim yok. Ramtech bilgisayarı net olarak C4'e dönüştürür.

Anladım teşekkürler o zaman Samsung alacağım. Piyasada DDR3 1333 MHz Kingston neredeyse yok o yüzden Samsung tercih edeceğim. Masaüstü için olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı