Samsung RAM'ın yanına bigboy mu Kingston mu alınmalı?

Tahmin ettiğim siyah kağıt ise sorun olmaz büyük ihtimal.

Hocam fan hariç M.2 SSD RAM'ların üzerini kapatıyordu komple söktüm attım. Dert değil çalışıyor güzelce iyi ki bigboy almışım aynı RAM gibi bir şey CPU Z de mmodeli falan da aynı. Çok teşekkürler hocam FPS b de 80leri buluyor CS 2 de a da 45 bandı oluyor kısa da ama gayet akıcı ısınıyor laptop ama Casper Nirvana NB C500 modeli bir sorun olur mu?

Hocam fan hariç M.2 SSD RAM'ların üzerini kapatıyordu komple söktüm attım. Dert değil çalışıyor güzelce iyi ki bigboy almışım aynı RAM gibi bir şey CPU Z de mmodeli falan da aynı. Çok teşekkürler hocam FPS b de 80leri buluyor CS 2 de a da 45 bandı oluyor kısa da ama gayet akıcı ısınıyor laptop ama Casper Nirvana NB C500 modeli bir sorun olur mu?

Anladım hocam. Laptopunuzu alalı ne kadar oldu. İşlemci oyunda kaç dereceye çıkıyor. MSI Afterburner programı ile oyun içindeki değerleri kontrol edebilirsiniz.

Hocam ETS 2 de dikey eşitleme açıkken 78 oluyor Max ortalama 70'lerde. Kapatınca 120 FPS alıyorum ama 95 derecelere çıkıyor sıcaklık.

@M_R_X

Dikey eşitleme FPS'yi sınırladığı için PC'nin daha az yorulmasını sağlar. Dikey eşitlemeyi açarak oynamanızı öneririm. İşlemcinin sürekli 95 derece civarı sıcaklıkta gezmesi uzun vadede ömrünü kısaltabilir.

Geri
Yukarı