Samsung reklam mı gösterdi?

@Exinie inan hiç başıma gelmedi, yardım etmek isterdim. Hepsiburada'dan 2016'da aldığım İthalatçı S6 Edge+ cihaz Knox sayacı arttırılmış olarak satıldı, deep sleep problemi yaratıyordu. Yorumlara bakarsanız isyan edenleri görürsünüz. Ben root yetkisi ile kullanmak istiyordum sorun olmadı, Titanium Backup olsun Oandbackup olsun silip geçiyorum. Arada Stock ROM dönüyorum rootsuz kullanırken bu yöntemle debloat ediyorum. Ama artık ROM, root, işlerinden bıktım ki hiç uğraşasım gelmiyor bu ara. Garantisi bitmeden bozmayın.

A50 cihazımın Knox sayacını değiştirisem deep sleep olmayacak mı?

A50 cihazımın Knox sayacını değiştirisem deep sleep olmayacak mı?
Kendi cihazım özelinde deep sleep problemi şöyle diyeyim, işlemci uyku moduna girmiyordu. Sürekli çalışıyordu dolayısıyla şarjı daha fazla tüketiyordu. Knox sayacı arttığı için mi alakalı yoksa cihazın kendi yazılımında ki problemle mi alakalı bilmiyorum. Ama A50 gibi güncel güzel bir cihazınız var, root işlerine girip sayacı arttırıp, garantiyi devre dışı bırakmanızı tavsiye etmem, bazı uygulamaları da kullanamıyorsunuz.

Düzenleme: Bu arada şu an kamera buglı Lineage OS 16 kullanıyorum. Kameradan başka sorunum yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı