Samsung RF511 Oyunlarda Kernel Hatası

aktuğ16

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Samsung RF511 laptopum var. GT540m ekran kartı var. 3 yıllık bir laptop sürekli oyunlarda kernel hatası alıyorum sinirim bozuldu ddu ile 5 kere sildim her şeyini haftada 2 kere Windows 7 yaptım Windows 8.1 yaptım çok sıkıldım. Artık ekran kartını devre dışı bırakıp oynuyorum tabi çok fps vermiyor. Windows 7Wye geçirmek bile istemiyorum her oyunda mavi ekran veriyor ama şu baglantıda sorun oldugunu düsünüyorum. Adaptörü elimde patladı yeni bir girişi uyumlu adaptör aldım ve bu olaylar o zaman basladı. Yardım ederseniz sevinirim minidumpları nasıl paylaşacağımı bilmiyorum. Özelliklerini size yazayım laptopun:

6 GB RAM
Intel Core i5 2520M Intel Graphics 3000
NVIDIA 540 m

Bu arada bütün driverlar güncel bios dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana güç kaynaklı bir sorun gibi geldi. Adaptör dizüstünün ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayamıyor olabilir. Apatörün Output değerleriyle Laptop'un Input değerlerini karşılaştırın.

Yandex.Disk buyrun windows 7 nin yoktu silinmis windows 8 dekini attım size. Sizce düzelmesi icin orjinal adaptörmü almam lazım? Cevaplarsanız tesekkür ederim bu arada diger hesabımda birsey yazamıyorum tekrardan tesekkür ederim.

Ekran kartı bozuk gibi. Adaptörü değiştirin, olmazsa bozulmuştur zaten. Teknik servisi ile görüşürsünüz.
Hmm garantim yok iste bu kötü oldu :( Garantisi bitti cünkü umarım adaptör alırımda düzelir tesekkürler. Bu arada devre dısı bıraksam bozulur mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı