Samsung S10 SIM Card modu değiştirildi diyor

Furuya000

Femtopat
Daha fazla  
Telefon markam sansung Galaxy S10 (Plus değil). Dün telefonla konuştuktan sonra telefonumun ekranına:"SIM Card mode switched the SIM Card mode has been switched from One S'ım Card to two. To apply this mode, the device will restart after a factory reset"(SIM kart modu değişti SIM kart modu bir SIM karttan ikiye değiştirildi. Bu modu uygulamak için, fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra cihaz yeniden başlatılacaktır) yazısı çıkıyor ve yazının altında "restart Phone" çıkıyor, ekranımı kilitliyor, sadece: Edge panelimi, yukarıdan alta çekilen paneli kullanabiliyorum, herhangi bir tuşa basılmıyor hiçbir şekilde uygulamaya falanda giremiyorum, restart Phone yaptığımda telefon restart oluyor ama yazı gitmemiş oluyor, ve bu sorun sürekli kısır döngüde kalıyor, tamirciye verdim o da bilgisayar ile sıfırlama yaptı ama gene aynı, o yazı hala duruyor gitmiyor, ekrana basılmıyor çünkü yazı gitmiyor, tamirciler neden olduğunu bilmedigini söylüyor. Telefonu aldığımdan beri ne düşürdüm ne de suya batırdım. Umarım yardımcı olabilirsiniz, internetten araştırdım YouTube harici bir bilgi bulamadım, YouTube'da ise IMEI adresini bilgisayar ile değiştiriyorlar öyle yapınca düzeliyormuş, daha denemedim.

Geri
Yukarı