Samsung S20 alınır mı?

Bütçe
5000-6500

Burak1507

Centipat
Daha fazla  
Xiaomi Mi 8 kullanıyorum yazılımı hariç her şeyinden memnunum. Hangi ROM'u kursam bir müddet sonra hatalar başlıyor en son MIUI 10'a döndüm onda da ısınma sorunları var. Xiaomi'nin hatalarından bıkıp ikinci el S20 düşünüyorum arayüzü MIUI arayüzüne yakın gördüğüm için. Şu an SD845 işlemcili telefon kullanıyorum arada bir 5V5 oyunlar oynuyorum görüntü grafik akıcı seçiyorum telefon neredeyse ısınmıyor. S20'de Exynos işlemci var abartılacak kadar isinma sorunları mevcut mu? Kronik ya da geçmeye değmeyecek sıkıntıları var mı? Okuduğum birkaç formda uygulama güncellerken bile soğuk telefon ısınma yapıyor deniyor.
Ilk defa konu açıyorum yanlışım varsa affola.

S20'de Exynos işlemci var abartılacak kadar isinma sorunları mevcut mu? Kronik ya da geçmeye değmeyecek sıkıntıları var mı?
Abartıldığı kadar değil ama oyun oynayacaksan önermem thermal throotling sorunu var. Diğer türlü S20 iyi cihaz. Batarya olarak da Exynos 990 yüzünden kötü performans sergiliyor. S20 FE Snapdragon daha mantıklı bir seçenek. Ne kadara buldun S20 bu arada?

Abartıldığı kadar değil ama oyun oynayacaksan önermem thermal throotling sorunu var. Diğer türlü S20 iyi cihaz. Batarya olarak da Exynos 990 yüzünden kötü performans sergiliyor. S20 FE Snapdragon daha mantıklı bir seçenek. Ne kadara buldun S20 bu arada?

Sadece ortalama fiyatlara baktım. Şu an sadece araştırma içindeyim. Epey sitesinden araştırdım S20 ile S20 FE arasinda işlemci haricinde FE almak pek mantıklı değil gibi yanlış hatırlamıyorsam kamera batarya ve performans olarak S20 üstün.

S20FE öneririm. Fiyat olarak daha uygun ve S20'ye çok yakın özelliklerde. Şubat'tan beri kullanıyorum, üstündeki ekran koruyucuyla 4-5 kere düşürmeme rağmen kırılmadı.

Ufak tefek anlık takılmalar hariç bir sıkıntı yaşamadım ki onlarda uygulamaların kendi optimizasyon sıkıntıları. Bir de kesinlikle Exynos işlemcili olanlarından alma. Snapdragon her yönüyle daha iyi.

Oyun oynamam fazla, ama biraz ısınıyor ve şarjı çabuk bitebiliyor.

Mi 8 kullanıyorsun gayet iyi telefon AOSP Custom ROM kurun Samsung S20 alınmaz Exynos var onun yerine ya da S20FE ya da S21FE almanı tavsiye ederim.

Bana her türlü yetiyor ama MIUI bugları bıktırdı denemedigim ROM kalmadı EU'dan AOSP ROM'lara kadar neredeyse hepsini denedim ama ilk baslarda güzel gelse de AOSP ROM'ları sevmiyorum. Aşırı sade ve boş geliyor. One UI arayüzü hoş geldi gözüme o yüzden Samsung düşünüyorum. Geçmişken mi 8 kamerasindan (ve performansından) daha iyi bir cihaz düşünüyorum

S20FE öneririm. Fiyat olarak daha uygun ve S20'ye çok yakın özelliklerde. Şubat'tan beri kullanıyorum, üstündeki ekran koruyucuyla 4-5 kere düşürmeme rağmen kırılmadı.
Amam diyeyim düşürmeyin hocam, bir ekran parası olmuş dandik telefon parası.
Köşelerden darbe alınca parçalanıyor ekran.

Ufak tefek anlık takılmalar hariç bir sıkıntı yaşamadım ki onlarda uygulamaların kendi optimizasyon sıkıntıları. Bir de kesinlikle Exynos işlemcili olanlarından alma. Snapdragon her yönüyle daha iyi.

Oyun oynamam fazla, ama biraz ısınıyor ve şarjı çabuk bitebiliyor.

Her türlü S20 diyorum ama Exynos olması beni çok düşündürdü. Arastirmalarimda da herkes ısınıyor diyor oynadığım en güçlü oyunda bile grafik ayarlari orta ya da altı oynuyorum onda da ısınma yapıyor mi? HD 60-90 FPS olmasina gerek yok akıcı 60 yetiyor bana

Her türlü S20 diyorum ama Exynos olması beni çok düşündürdü. Arastirmalarimda da herkes ısınıyor diyor oynadığım en güçlü oyunda bile grafik ayarlari orta ya da altı oynuyorum onda da ısınma yapıyor mi? HD 60-90 FPS olmasina gerek yok akıcı 60 yetiyor bana
Hangi oyunu oynadığını bilmiyorum. Youtube'a oyununun isminin yanına S20 FE Snapdragon (örneğin PUBG Mobile S20FE Snapdragon) yazıp, eğer varsa incelemelerine bakabilirsin.

Hangi oyunu oynadığını bilmiyorum. YouTube'a oyununun isminin yanına S20 FE Snapdragon (örneğin PUBG Mobile S20FE Snapdragon) yazıp, eğer varsa incelemelerine bakabilirsin.

Kusura bakmayın belirtmemişim. Arena of Valor ya da Mobil Legends oynuyorum. Oynadığım en ağır oyun bunlar. En fazla 3 5 el atıp çıkıyorum ama dediğinize bir bakayım belki ısınma testi çeken olmuştur

Geri
Yukarı