Samsung S20 FE bootloopa girdi

kaplanbey07

Decapat
Daha fazla  
Dostlarım selam...
Samsung S20 FE cihazımı ne yatığımı bilmediğim bir şekilde kapandı. Şu an Samsung logosu geliyor ve tekrar kapanıyor ve sonra tekrar logo geliyor. Şarjı bitene kadar bu şekilde devam ediyor... Şu an telefon açılmıyor. OEM kilidi falan ne durumda bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi ise sorun o zaman donanımsal.
Ayni sorun gibi evet , peki download moduna bu yuzden mi girmiyor

Hocam ses kısma + ses açma + güç tuşuna basarken telefonu bilgisayara takıyorsunuz değil mi? Download mode'a girip Odin ile stock rom kurmayı deneyin, muhtemelen imei gidecektir bu arada

Yazılım atamiyorum işte.

Telefon yurt dışından geldi, IMEI attık. Sonra bir program yüklemiş abim sonrasinda Samsung logosu görünüyor tekrar kapanıyor bu surekli devam ediyor.
Kurduğu program root erişimi istiyor veya magisk modülü ise o da sorun yaratabilir. Twrp veya recovery modea girebiliyor musunuz? Bu eylemi yaparken bir bilgisayara bağlı olmanız gerekiyor

Hocam ses kısma + ses açma + güç tuşuna basarken telefonu bilgisayara takıyorsunuz değil mi? Download Mode'a girip Odin ile stock ROM kurmayı deneyin, muhtemelen IMEI gidecektir bu arada.

Kurduğu program root erişimi istiyor veya Magisk modülü ise o da sorun yaratabilir. TWRP veya recovery modea girebiliyor musunuz? Bu eylemi yaparken bir bilgisayara bağlı olmanız gerekiyor.

Sesler tuşu ile güç tuşuna kablo takılıyken degilmi... Yanlismi anliyorum.

Hocam ses kısma + ses açma + güç tuşuna basarken telefonu bilgisayara takıyorsunuz değil mi? Download mode'a girip Odin ile stock rom kurmayı deneyin, muhtemelen imei gidecektir bu arada

Kurduğu program root erişimi istiyor veya magisk modülü ise o da sorun yaratabilir. Twrp veya recovery modea girebiliyor musunuz? Bu eylemi yaparken bir bilgisayara bağlı olmanız gerekiyor
Recovery moda girebiliyorum evet... factory reset bölümü evet .

Sesler tuşu ile güç tuşuna kablo takılıyken degilmi... Yanlismi anliyorum.

Recovery moda girebiliyorum evet... factory reset bölümü evet .
Download mode için ses tuşu ve güç tuşuna basarken kabloyu takmanız gerekiyor diye hatırlıyorum

Recovery mode üzerinden sıfırlama yaptınız mı?

Cihaz kapalıyken ses yükseltme ve kısma tuşlarına aynı anda basılı tutarken telefonu bilgisayara bağlamanız gerekiyor.

Hocam xda foruma ya da telegramda s20fe için kanallar var oralara da sorun bence
teşekkür ederim.

Cihaz kapalıyken ses yükseltme ve kısma tuşlarına aynı anda basılı tutarken telefonu bilgisayara bağlamanız gerekiyor.
Bu linkteki romu indiriyorum dikkat etmem gereken bir şey varmı?

Orijinal olmayan yazılım atmadığınız durumda bunun bir önemi yok. Odin ile orijinal yazılım atın.
hocam bir yardım lazım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-02-22 saat 12.40.29_54abfa4a.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-22 saat 12.40.29_54abfa4a.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Geri
Yukarı