Samsung S20 format nasıl atılır?

Tam olarak hangi hesapları silmemi önerirsiniz? Hesapları yönet dediğimde 30'a yakın hesap çıktı. Sanırım yanlış menüye girdim.
Direkt sıfırlayın. Sorun olmaz. Cihazdaki Google hesapları size aitse sorun olmaz. Bahseden arkadaş Samsung'da çalıştığına göre teknik servis büyük ihtimal. Cihazı dükkandan alırken kullanmayı pek bilmeyen kimselere dükkanda bir hesap açılıyor ve unutuluyor. Sıfırlayınca tamir sırasında teknik serviste veya ikinci el satılacaksa sorun oluyor. Ondan bahsetmiş sanırsam.

Oradaki hesaplar cihazdan giriş yaptığınız tüm hesaplar, örnek olarak Facebook falan da çıkıyor.

Hocam sizin dediğiniz gibi bir çıkış yap butonu göremedim. Tüm hesaplarımı gösteriyor hesapları yönet dediğimde.

Hocam az önce sıfırlamaya başlattım. Zaten sıfırlamadan önce benden şifre istedi. Yani şifremi bilmiyor olsaydım sıfırlayamayacaktım.
Telefonu sıfırladım. Açtığımda bana herhangi bir parola istemedi. Sadece Google güvenlik için telefonda kullandığım şifreyi istedi. Diğer tüm hesap girişlerini kendim yaptım.
Telefonu sıfırladım. Açtığımda bana herhangi bir parola istemedi. Sadece Google güvenlik için telefonda kullandığım şifreyi istedi. Diğer tüm hesap girişlerini kendim yaptım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı