Samsung S20FE'nin iki modeli arasında büyük fark var mı?

Bütçe
5000-7000 TL

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selamlar herkese, bildiğim üzere S20FE modelinin iki versiyonu bulunuyor işlemcileri değişik olarak galiba. Öncelikle hangisini önerirsiniz ve aralarında çok büyük fark var mı birisi alınırken diğerinin yüzüne bakılmaz gibisinden. Kısacası aralarındaki farkları ve neden alınıp alınmayacağı, ek olarak hangisinin alınıp hangisinin daha az tercih edilmesi gerektiğini soruyorum. Belki yakın tarihte Vodafone üzerinden satın alacağım, stoklara girecekmiş fakat hangi modeli girer bilmiyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar herkese, bildiğim üzere S20FE modelinin iki versiyonu bulunuyor işlemcileri değişik olarak galiba. Öncelikle hangisini önerirsiniz ve aralarında çok büyük fark var mı birisi alınırken diğerinin yüzüne bakılmaz gibisinden. Kısacası aralarındaki farkları ve neden alınıp alınmayacağı, ek olarak hangisinin alınıp hangisinin daha az tercih edilmesi gerektiğini soruyorum. Belki yakın tarihte Vodafone üzerinden satın alacağım, stoklara girecekmiş fakat hangi modeli girer bilmiyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Exynos işlemcili model rakiplerine ve Snapdragon işlemcili modeline göre rezil bir halde, ama yine de alınabilirliği var.

Ama bana kalırsa snapragon varyantını beklemekte fayda var, Exynos olanın üretimide durdu vb.

Ben bugün Snapdragon'lu versiyonu satın aldım 8/256 GB Samsung sitesinde 6200TL + 500TL hediye çeki.

Ben bugün Snapdragon'lu versiyonu satın aldım 8/256 GB Samsung sitesinde 6200TL + 500TL hediye çeki.

Taksitli almam gerekiyor o yüzden maalesef Vodafone üzerinden almam şart.

Ben Yapı Kredi Word kartım ile aldım. Sonradan banka faizsiz 3 taksite böldü ve mutlu oldum.

Sizde var mı Yapı Kredi Word kart.
3 taksit de çok az hocam maalesef, Vodafone 24 ay taksit yapıyor. Teşekkür ederim yinede ve hayır yok.

Ek olarak Exynos işlemcili olan modeli zorunlu olarak tercih edilmeli mi yoksa kesinlikle beklenilmeli mi Snapdragon versiyonu?

3 taksit de çok az hocam maalesef, Vodafone 24 ay taksit yapıyor. Teşekkür ederim yine de ve hayır yok.

Ek olarak Exynos işlemcili olan modeli zorunlu olarak tercih edilmeli mi yoksa kesinlikle beklenilmeli mi Snapdragon versiyonu?

Kesinlikle Snapdragon dedikleri gibi ısınıyor şarj az gidiyor forumlarda dolaşırsan çok yorum bulabilirsin. Exynos üretimi bırakılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı