Samsung S21 mi S21 FE mi?

Fiyat farkı ne kadar? Bir de kamera, ön kamera, güncellik ekran ve malzeme kalitesi farkı var.

Aynı fiyattalar.
Sizin önem verdiğiniz noktaya göre seçim yapılmalı. Örnek olarak S21 8K video çekebiliyor ancak hibrit 3x zooma sahip, S21 FE de 8K çekmiyor 3x optik zooma sahip, S21'in ekranı DCI P3 renk gamutunu kapsıyor, S21 FE kapsamıyor, S21'in ön kamerasında dual pixel oto fokus var, S21 FE'de yok, S21'in kasası da plastik ama daha kaliteli, bunlara ek olarak S21 FE daha büyük bir ekrana sahip, 1 yıl fazla güncelleme alacak S21 ile aynı işlemciye sahip olsa da...

Bu farklara göre karar verebilirsiniz. Ben olsam S21 seçerim ama dediğim gibi hangi özelliklere önem veriyorsanız onu seçin.

Sizin önem verdiğiniz noktaya göre seçim yapılmalı. Örnek olarak S21 8K video çekebiliyor ancak hibrit 3x zooma sahip, S21 FE de 8K çekmiyor 3x optik zooma sahip, S21'in ekranı DCI P3 renk gamutunu kapsıyor, S21 FE kapsamıyor, S21'in ön kamerasında dual pixel oto fokus var, S21 FE'de yok, S21'in kasası da plastik ama daha kaliteli, bunlara ek olarak S21 FE daha büyük bir ekrana sahip, 1 yıl fazla güncelleme alacak S21 ile aynı işlemciye sahip olsa da...

Bu farklara göre karar verebilirsiniz. Ben olsam S21 seçerim ama dediğim gibi hangi özelliklere önem veriyorsanız onu seçin.

Teşekkürler.

Sizin önem verdiğiniz noktaya göre seçim yapılmalı. Örnek olarak S21 8K video çekebiliyor ancak hibrit 3X zooma sahip, S21 FE de 8K çekmiyor 3X optik zooma sahip, S21'in ekranı dcı P3 renk gamutunu kapsıyor, S21 FE kapsamıyor, S21'in ön kamerasında Dual pixel oto fokus var, S21 FE'de yok, S21'in kasası da plastik ama daha kaliteli, bunlara ek olarak S21 FE daha büyük bir ekrana sahip, 1 yıl fazla güncelleme alacak S21 ile aynı işlemciye sahip olsa da...

http://İki telefonunda 2026 ya kada...diğini gösteriyor Samsung'un kendi sitesinde.

http://İki telefonunda 2026 ya kada...diğini gösteriyor Samsung'un kendi sitesinde.
4 yıl Android sürümü 5 yıl güvenlik güncellemeleri olarak sunuluyor. S21 Android 11 ile çıktığı için en son Android 15 alacak. S21 FE ise Android 12 ile çıktığı için en son Android 16 alacak.

Geri
Yukarı