Samsung S22 alınır mı?

Bütçe
18000
Batarya önemli değilse S22 alınabilir. Daha düşük bütçede S21 FE de kamera konusunda memnun eder.
Ben S22 kullanıcısı pek çok kişiyle görüştüm. Sizin dediğiniz gibi öyle çok büyük bir alev alma durumu yok. Ama ısınma konusunda sıkıntılı olduğunu zaten söylüyoruz. Ayrıca iPhone 11 kamera konusunda S22 yanına konulabilecek bir cihaz değil.

S modellerinden başka Samsung'un kaliteli telefon modeli var mı hocam bu fiyat aralığında.
Xiaomi 12T işlemci ve batarya konusunda alınabilir. Onun haricinde daha aşağıda Poco F5 bulunabilirse, işlemcisi en sağlam cihaz. Kamerada geri kalıyor tabi.

Ben S22 kullanıcısı pek çok kişiyle görüştüm. Sizin dediğiniz gibi öyle çok büyük bir alev alma durumu yok. Ama ısınma konusunda sıkıntılı olduğunu zaten söylüyoruz. Ayrıca iPhone 11 kamera konusunda S22 yanına konulabilecek bir cihaz değil.

Xiaomi 12T işlemci ve batarya konusunda alınabilir. Onun haricinde daha aşağıda Poco F5 bulunabilirse, işlemcisi en sağlam cihaz. Kamerada geri kalıyor tabi.
Hocam 2.el S23 mü sıfır S22 mi?

Batarya çabuk bitse de sorun yok ben hallederim diyorsan, ısınmayı dert etmem diyorsan al çünkü bu ikisi hariç oldukça iyi bir telefon fiyat bandına göre ve seni uzun yıllar götürür. Kaliteli bir telefondur.

Şu an iPhone 11 yurt dışı kullanıyorum. Bunu satıp üstüne bir miktar para koyup S22 almayı düşünüyorum. Çoğu yerde batarya sorunlu ve çok ısınıyor denmiş. Oyun oynamıyorum. Telefonu kullananlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.
hocam s22 18k s23 23k 5k daha ekleyin s23 alın

Geri
Yukarı