Samsung S22 bir süre sonra yavaşlar mı?

Hellw1n

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şu an Note 10S kullanıyorum. Çok severek kullanıyorum fakat yetersiz kalıyor. S22 almayi düşünüyorum fakat Samsung'un teması vs. hoşuma gitmiyor arkadaşımdan falan biliyorum telefon ilk başlarda iyi sonra yavaşlıyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben şu an Note 10S kullanıyorum. Çok severek kullanıyorum fakat yetersiz kalıyor. S22 almayi düşünüyorum fakat Samsung'un teması vs. hoşuma gitmiyor arkadaşımdan falan biliyorum telefon ilk başlarda iyi sonra yavaşlıyor. Ne yapmam lazım?
Her telefon yavaslar. Planlı eskitme deniyor buna. Bir oyunu rahat oynatan eski IPhone'um acmiyordu 3 yil sonra ayni oyunu mesela.

Aşırı bir yavaşlama 3-4 yıl içinde olmayacaktır. Lakin her cihaz zamanla yavaşlar. Redmi serileri gibi 1-2 yılda kaliteli seriler 4-5 yılda yavaşlar.

En mantıklısı 7-8 bin lira üstüne ekle düz S23 al 29 Bin-35 Bin fiyat aralığı bu arada sakın Easycep diye yenilenmiş telefon almayın tuzaktır. Android 18 kadar yazılım desteğe var 5 yıl ise güvenlik güncellemesi alacak. Bende bu sene almayı düşünüyorum İnşallah.

İşlemciler insan gibi yorulan şeyler değiller. Sadece yüksek sıcaklık/yoğun yük gibi durumlar ömrünü azaltabilir ki ona da üreticiler işletim sisteminde çözüm üretiyorlar. İşletim sisteminin şişmesi cihazı yavaşlatabilir onun için de senede bir cihazı sıfırlarsın olur biter. S serisi modelleri bozulmadıkları sürece ömürlük cihazlardır.

Birkaç tanıdığım var S9 kullanıyorlar ve hala akıcı kullanabiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı