Samsung S22 nasıldır?

Bütçe
10.000-24.000
Eski telefonum, OnePlus 5t, bozulması ardından yeni bir telefon almaya karar verdim 15-20 bin arası telefonlar bakıyorum. Kamera ve batarya önceliğim olarak bakıyordum ama bu aralıkta çok seçeneğim olmadığını fark ettim. Samsung S22, Xiaomi 11t Pro ve Xiaomi 12t en iyi seçenekler olarak gözüme gözüktü. Samsung S22 bunlar arasında olduka dominant kalıyor ama şarj konusunda ilk çıktığı an ve işlemcisinin stabil olmaması sebebiyle gerçekten kararsızım.

Günlük kullanımımda akşama kadar beni çıkarır mı? 2023 itibarıyla optimizasyonları bir nebze iyileşmiş olarak gözüküyor, ekstream gezi vs. durumlarında da artık powerbank desteğiyle ayakta tutarım diye düşünüyorum.

Bu konuda hem gerçek hayat deneyimi olan arkadaşlar olsun, hem çevresinde performansını gören arkadaşlar olsun yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Dip not olarak da esneklik yapı olarak 7K üsütne koyup daha iyi bir telefon bulabilir miyim aradığım özelliklerde/bu fiyat aralığında? Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba hortlatıyorum. Şuan senin yaşadıklarını yaşıyorum s22 istiyorum ama aynı soruları soruyorum ne yaptın aldın mı S22?

Geri
Yukarı