Samsung S22 satılıp ne alınabilir?

@AMDİslemci İphone 15 Pro'da 68 bin lira etmez. Aşırı bir vergilendirmeleri var. Kamerada gördüğünüz üzere Pro Max modeli ile farklar varken Pro modelinde bariz bir şekilde kamera performansı düşüyor.
1709223485759.png

1709223795844.png

S24 Ultra'nın video ve zoom çekimleri daha başarılı.

@Amdislemci iPhone 15 Pro'da 68 bin lira etmez. Aşırı bir vergilendirmeleri var. Kamerada gördüğünüz üzere Pro Max modeli ile farklar varken Pro modelinde bariz bir şekilde kamera performansı düşüyor.
Eki Görüntüle 2129182

Eki Görüntüle 2129195
S24 Ultra'nın video ve Zoom çekimleri daha başarılı.

S22'yi satsam alacak telefon adam gibi S23 satmasammi acaba MacBook alsam mı acaba kasa Windows PC var evde staj yaptığım yerde kullanılabilir diye düşünüyorum PS5'i satıp üstüne para koyup alacağım S22 de kalsın kullanmadığım zaman kablosuz şarj aleti üstüne durur.

@Amdislemci iPhone 15 Pro'da 68 bin lira etmez. Aşırı bir vergilendirmeleri var. Kamerada gördüğünüz üzere Pro Max modeli ile farklar varken Pro modelinde bariz bir şekilde kamera performansı düşüyor.
Eki Görüntüle 2129182

Eki Görüntüle 2129195
S24 Ultra'nın video ve Zoom çekimleri daha başarılı.

Yurt dışı iPhone 15 Pro 33,000 TL kapalı kutusunda alınır mı?

Son düzenleme:
@AMDİslemci Hocam yurtdışı cihazlar hakkında hiçbir fikrim yok. Ben o riske girmek istemezdim. Her konuda S24 Ultra tatmin eder. Macbook alabilmeniz için render uygulamalarıyla gününüzü geçiyor olmanız gerekiyor. Taşınabilir olması büyük bir avantaj ancak oyun için sistemde toplarım derseniz siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı