Galaxy S22 yerine ne alınabilir?

739200

Attopat
S22 telefonumun batarya performansı gerçekten berbat. Gün sonuna doğru en fazla 2-3 saat kullandığımda yaklaşık %20'ye geliyor ve sonrası zaten bayır aşağı. İlk kez, keşke iPhone mu alsaydım dedim. FE dışında S serisi bir telefon ve Xiaomi marka telefon istemiyorum. Önerilere açığım.

Sadece S23 alınabilir. S22'nin pil performansının berbat olmasının sebebi Samsung 4LPE 4nm bandından geçen 8 Gen 1 SoC'dan ibaret. S23'te barınan 8 Gen 2'de böyle bir sorun yok, 30 dk oyun oyunadığınızda GPU'nun güç tüketiminden dolayı SoT'unuz 2 saat düşmez, stabil 6-7-8 saat SoT verir. Bütçeniz nedir?

S24 serisi çıkınca Plus modelini almanı öneririm pili iyi gidiyor. 23Plus'unda pili bayağı iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S22 telefonumun batarya performansı gerçekten berbat. Gün sonuna doğru en fazla 2-3 saat kullandığımda yaklaşık %20'ye geliyor ve sonrası zaten bayır aşağı. İlk kez, keşke iPhone mu alsaydım dedim. FE dışında S serisi bir telefon ve Xiaomi marka telefon istemiyorum. Önerilere açığım.
Realme GT 2 Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı