Samsung S22D300H Monitörden Ses Gelmemesi

Görkem Görür

Hectopat
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
Merhabalar;
SAMSUNG S22D300H model monitörüm var. Monitöre Ekran kartından (GTX 950) HDMI ile bağlandım. Monitörden ses alamıyorum ve mikrofonum da çalışmıyor ama bilgisayara kulaklık takınca ses alabiliyorum. Windows 10 64 bit kullanıyorum. Ekran kartı sürücüsü güncel, artık ne yapmam gerekiyor? Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Görkem kardeşim, o monitörde hoparlör ve ses giriş-çıkışı bulunmuyor zaten. Ses alamıyor olman gayet normal.
Mikrofonun çalışmamasının monitörle bir alakası olduğunu sanmıyorum. Onu kendi konu başlığı altında tekrar sor, arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışır...

Merhabalar;
SAMSUNG S22D300H model monitörüm var. Monitöre Ekran kartından (GTX 950) HDMI ile bağlandım. Monitörden ses alamıyorum ve mikrofonum da çalışmıyor ama bilgisayara kulaklık takınca ses alabiliyorum. Windows 10 64 bit kullanıyorum. Ekran kartı sürücüsü güncel, artık ne yapmam gerekiyor? Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 125491

Merhaba; Monitörden memnun musunuz acaba? Almayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı