Samsung S23 değişim kampanyası

Üst kısımda hocamında söylediği gibi 256 GB versiyonunu alırsanız UFS 4.0 ile geliyor, bunun meali uygulamar, oyunlar, arayüzler vs. 2 kat daha hızlı açılacak ve uzun vadede UFS 3.1'e göre daha az yavaşlayacak bu konuda.

S23 ile ekstra bir sorunuz olursa zevkle cevaplarım, 2 gündür kullanıyorum.
Hocam benim şüphelerim kamera konusunda iphone 14 ile arasında kaldım. Samsung renk tonlarını çok dopru veremiyor gibi özellikle de cilt tonlarını ama aradaki fiyat farkına değer mi emin değilim. Çevrenizde i13 i14 ya da serilerinden bi cihaz kullanan varsa karşılaştırma şansınız oldu mu bir de sık fotoğraf çeken biriyseniz çektiğiniz fotolardan özellikle insan içerenlerden paylaşırsanız çok sevinirim.

Hocam benim şüphelerim kamera konusunda iphone 14 ile arasında kaldım. Samsung renk tonlarını çok dopru veremiyor gibi özellikle de cilt tonlarını ama aradaki fiyat farkına değer mi emin değilim. Çevrenizde i13 i14 ya da serilerinden bi cihaz kullanan varsa karşılaştırma şansınız oldu mu bir de sık fotoğraf çeken biriyseniz çektiğiniz fotolardan özellikle insan içerenlerden paylaşırsanız çok sevinirim.
Hocam fotoğrafla pek aram yok, tanıdığım İPhone kullananda yok ama İnstagram kalite düşürüyor mu diye test yapmıştık bu mesajın altına alıntılayayım.

Buyurun hocam.

Yapabiliriz hocam İnstagrama bir resim yükleyeyim ama kalitesinin bozulup bozulmadığı anlamak için 2. resmi nereye yükleyebilirim?

Hocam hem İnstagrama hemde Drive'a yükledim HEIC biçimiyle.

İnstagramı ise "amontanatest" olarak bulabilirsiniz.

Eğer videolardanda kontrol ederseniz genel olarak S23 önde hocam. Eğer İOS istiyorsanız 14 alın ama öyle bir takıntınız yoksa aradaki farkı vermeye gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Hocam fotoğrafla pek aram yok, tanıdığım İPhone kullananda yok ama İnstagram kalite düşürüyor mu diye test yapmıştık bu mesajın altına alıntılayayım.

Buyurun hocam.

Eğer videolardanda kontrol ederseniz genel olarak S23 önde hocam. Eğer İOS istiyorsanız 14 alın ama öyle bir takıntınız yoksa aradaki farkı vermeye gerek yok.

Desteğiniz için teşekkür ederim.
attığınız videoların hepsinin izledim zaten ama hala tam bi karar veremedim videolarda renk tonu meselesi kendini açığa çıkarmış yine yer yer özellikle manzara fotolarında s23 daha iyi olsa da günlük hayat oturdun kafede ya da bi heykelin ağacın önünde kendini çekmek istedin iphone daha başarılı gibi.
Videolardaki kamera kıyaslamaları da aslında süper ölçekler değiller videonun renderı olsun monitörün etkisi olsun.
Drive dosyası için teşekkürler bu fotoğrafları instagram kamerasıyla mı çektiniz yani yoksa instagram yükleyip sonra kayıt mı ettiniz
Son olarak insan fotoğrafı çekip yükleme şansınız olur mu kendinizi arkadaşınızı falan

Drive dosyası için teşekkürler bu fotoğrafları instagram kamerasıyla mı çektiniz yani yoksa instagram yükleyip sonra kayıt mı ettiniz
Son olarak insan fotoğrafı çekip yükleme şansınız olur mu kendinizi arkadaşınızı falan
Hocam normal kamera uygulamasıyla çekildi ve iki farklı yere yüklendi. Maalesef ne ben kendimi çekmeyi seviyorum nede çekebileceğim biri var.

Ben YD S23 Ultra ve ikinci el garantili Buds 2 Pro ve Watch 5 arayışındayim
İleride bende bu değişim kampanyasından yararlanabilir miyim?
Telefon YD olduğundan telefon kampanyasından yararlanamazsam eğer kulaklık ve saat değişik kampanyasından yararlanabilir miyim?Ornek Watch 5 Buds 2 Pro verip o zaman ne çıktıysa artık
Sitede Samsung un sitesinden alınmalı gibi bir yazı gördüm

Üst kısımda hocamında söylediği gibi 256 GB versiyonunu alırsanız UFS 4.0 ile geliyor, bunun meali uygulamar, oyunlar, arayüzler vs. 2 kat daha hızlı açılacak ve uzun vadede UFS 3.1'e göre daha az yavaşlayacak bu konuda.

S23 ile ekstra bir sorunuz olursa zevkle cevaplarım, 2 gündür kullanıyorum.
Hayırlı olsun Bende s23 ultra alıyorum Paketın ıcınden neler cıkıyor. Sarj cıhazı ve kablosuz sarj cıhazı hangısını almam gereklı sız sarj ısını nasıl cozdunuz

Geri
Yukarı