Samsung değişim kampanyası mantıklı mı?

SenmisinOxa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kampanya belli dönemlerde mi daha mantıklı oluyor? Şu an ürünleri zaten pahalıya koymuşlar bir de bende A51 256 GB var. 2 senelik ama tertemiz. Adamlar buna 3500 TL sayıyor. 3000 TL'de ek takas destekleri var. Sattıkları S23 FE ise piyasaya göre zaten 4.000 TL daha pahalı. Acaba belirli zamanlarda mı güzel kampanyalar oluyor, şu haliyle çok mantıksız. A51 256 GB eski bir telefon tamam da bunlar da harbi ölücü. Ayrıca forumlarda biraz dolaştım diğer arkadaşlar daha çok miktarda indirimlerden bahsetmiş. Bende toplasan 6500 ediyor. Zaten 27.000 TL'ye koymuşlar ürünü, indirimle bile piyasa fiyatına almış oluyorum. Adamlar bedavadan benim telefonu almış oluyor. Ayrıntısını bilen yazarsa çok sevinirim.

Verdiğiniz her telefon için, alacağınız her telefon için mantıklı olmuyor zaten. Bazen çok avantajlı olduğu da oluyor. Sizin bu örneğinizde mantıklı değil mesela.

Benim elimde bir tane S20 FE olsun. S20 FE'yi yaklaşık 9000'e sayıyorlar iyi durumdaysa eğer. Bir de ek takas desteği var. Ben bu telefonla atıyorum S24 ya da 24+ takasına girersem yaklaşık 28 bin liraya S24, 30 küsüre 24+ alıyorum. Zaten piyasa fiyatı gibi sitesindeki fiyatı ayrıca benim S20 FE'yi bu paralara satmam da 30 bine S24 almam da mümkün değil ki arada satma vs gibi işlerle de uğraşmamak büyük artısı. Kısacası duruma göre değişir. Ben S23 FE'mi SE 2020 takasıyla 15 bine aldım mesela o da avantajlıydı.

S20 FE'nin fiyatını düşürmüşler şimdi baktım. Ama vatan hala 8000 veriyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı