Samsung S23 FE beklenir mi?

@Dark Might Yüksek ihtimalle S21 FE alacağım çünkü telefonumu bugün düşürüp bozdum, ekrana görüntü gelmiyor. S23 fiyatları da 28-30 bin arasına girmiş. FE modelinin de gelmesinin minimum 2 ayı bulacağını düşünüyorum. Biraz daha erken gelecek olsa belki eski telefonu yaptırıp kullanabilirdim ama erken geleceğini sanmıyorum.
Bari S22 bakın. S21 FE'den batarya harici her konuda üstün bir cihaz.

@Dark Might Yüksek ihtimalle S21 FE alacağım çünkü telefonumu bugün düşürüp bozdum, ekrana görüntü gelmiyor. S23 fiyatları da 28-30 bin arasına girmiş. FE modelinin de gelmesinin minimum 2 ayı bulacağını düşünüyorum. Biraz daha erken gelecek olsa belki eski telefonu yaptırıp kullanabilirdim ama erken geleceğini sanmıyorum.
Emin değilim ama bugün Galaxy Buds FE haberleri de düşmeye başladı. Eylül ayı sonu gibi duyurulabilir diyorlar Tab S9 FE ve Tab S9 FE Plus ile birlikte. Eğer hiç bekleyecek durumunuz yoksa yapacak bir şey yok tabii ki.

Bari S22 bakın. S21 FE'den batarya harici her konuda üstün bir cihaz.
S22 Fiyatları da 22000 TL civarı ona bakmaktansa beklemek daha karlı oluyor. Yüksek ihtimalle aynı işlemci ile gelecek en kötü ihtimal aynı problemler olur, optimist olursak da iyileştirip getirir kar etmiş oluruz S23 FE ile. Belki de S22 fiyatının düşmesine sebep olur o zaman S22 düşünülebilir. Eğer hiç beklenemeyecekse de arada 6000 TL fark var S21 FE ile.

@Violet S S22'yi batarya konusundan dolayı direkt elemiştim ancak tekrar düşünebilirim. Sosyal medya kullanmıyorum. Kullanacak olsam da günde 1 saati geçmez. Oyun zaten yok. Bu durumları göz önünde bulundurduğumuzda pili 1 gün yetecek olursa düşünebilirim. Zaten eski telefonumu her halükarda yaptıracağım. Duruma göre S23 FE'yi beklemeye devam edebilirim, teşekkürler öneriniz için.

@Dark Might Eylül sonu duyurulması olası olabilir ancak Türkiye'ye gelmesi ne kadar sürer net değil. O zamanki dolar kuru ne olur o da net değil. Umalım ki büyük bir artış olmasın.

Geri
Yukarı