Samsung S23 FE powerbank önerisi

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci

14 aydır bu ürünü kullanıyorum. Ebat ve hafiflik olarak güzel. Samsung S23 ve İphone 14 Pro'yu orjinal hızlı şarj başlığından şaj oluyor gibi dolduruyor. Kendisinide şarj ederken hızlı şarj başlığı kullanırsanız yine hızlı doluyor. USB ve type c girişi mevcut.

Kablosuz da olur kablolu şarj da olur fark etmez. Aslında bütçem 1000 lira civarında önerileriniz için teşekkür ederim.
Bu Power bank hakkındaki yorumlarınızı da bekliyorum.
Orjinal samsung da tercih edilebilir. Arkadaşın attığı samsung modeli alınabilir. Ancak hazır telefon yeni ve kablosuz şarj desteklerken biraz üstüne katıp bu model alınabilir.

Orijinal Samsung da tercih edilebilir. Arkadaşın attığı Samsung modeli alınabilir. Ancak hazır telefon yeni ve kablosuz şarj desteklerken biraz üstüne katıp bu model alınabilir.

Üsteki ile aralarındaki fark nedir ki tam anlamadın ben.

Kablosuz desteği yok. O yüzden de açıklama yaptım.

Sizin attığınız çok daha mantikliymis evet hocam. Ben markasız şeylerden kaçıyorum şu an konu başlığına bıraktığım Power banke yorumunuzu da öğrenmek isterim.

Sizin attığınız çok daha mantikliymis evet hocam. Ben markasız şeylerden kaçıyorum şu an konu başlığına bıraktığım Power banke yorumunuzu da öğrenmek isterim.

Kablolu modelleri tercih etmemek gerekiyor. Zamanla bozulmalar özellikle bilinmedik markalarda çok rastlanan bir durum. Güneş panelli olması evet güzel. Ancak ne kadar kaliteli veya performanslı denemek gerekir. Yetkili satıcı olması ayrı güzel bir durum. Ancak ben tercih etmezdim. Gereksiz kablolarda mevcut zaten. Bu arada ben yine de mutlaka attığım Samsung öneririm ama eğer dersen ki mAh değeri daha fazla olsun ki gündelik için fazla bile ama. Belki kamp falan düşündüğün zaman lazım olur diye atıyorum. Bu da tercih edilebilir. Hızlı şarj desteği ve daha uzun süre şarj etme imkanın olur. İki dejavantajı mevcut biri daha ağır kaba dururken diğeri kablosuz desteği yok. Kablosuz olayı da bence günümüzde önemli bir durum. Özellikle seyahet halindeyken kablo durumundan kurtulmuş olursun. Cebinde bile şarj edersin. Ayrıca attığım ürün ne kadar kaliteli olursa olsun her zaman kendi markasından kullanmak iyidir.

Kablolu modelleri tercih etmemek gerekiyor. Zamanla bozulmalar özellikle bilinmedik markalarda çok rastlanan bir durum. Güneş panelli olması evet güzel. Ancak ne kadar kaliteli veya performanslı denemek gerekir. Yetkili satıcı olması ayrı güzel bir durum. Ancak ben tercih etmezdim. Gereksiz kablolarda mevcut zaten. Bu arada ben yine de mutlaka attığım Samsung öneririm ama eğer dersen ki mAh değeri daha fazla olsun ki gündelik için fazla bile ama. Belki kamp falan düşündüğün zaman lazım olur diye atıyorum. Bu da tercih edilebilir. Hızlı şarj desteği ve daha uzun süre şarj etme imkanın olur. İki dejavantajı mevcut biri daha ağır kaba dururken diğeri kablosuz desteği yok. Kablosuz olayı da bence günümüzde önemli bir durum. Özellikle seyahet halindeyken kablo durumundan kurtulmuş olursun. Cebinde bile şarj edersin. Ayrıca attığım ürün ne kadar kaliteli olursa olsun her zaman kendi markasından kullanmak iyidir.

Baseus'larda bildiğin bir Power bank var mı kablosuz özellikli?

Geri
Yukarı