Samsung S23 FE, S23 kadar uzun ömürlü olur mu?

Bütçe
20-30 bin

AsilThing

Decapat
Daha fazla  
Selam, birkaç hafta önce POCO X3 Pro telefonum bozulduğu için yeni bir telefon almaya karar verdim. Araştırdım, konular açtım ve soruşturdum. En sonunda da S23 veya S23 FE almaya karar verdim. 1-2 ay sonra almayı düşünüyorum. Büyük ihtimalle S23 alırım ama, yılbaşı zamlarından sonra ne olacağı belli olmaz. O yüzden, S23FE de alabilirim. S23'ten şüphem yok, çok iyi telefon. Ancak iş S23FE'ye gelince aklıma takılan bazı sorular var. S23FE de S23'ü aratmayacak kadar iyi midir? Sonuçta Exynos. Bir kronik sorunu, sıkıntısı vs. var ise söyleyin, çünkü bu telefonu bir 4-5 yıl kullanacağım, uzun ömürlü olsun istiyorum. Sonunun POCO X3 Pro'm gibi olmasını istemem. 😔

Kronik sorunu bilinecek kadar uzun süredir piyasada değil. İşlemcisi de aynı şekilde yeni. Ben bir sorun olacağını düşünmüyorum ama 2 ay sonra daha detaylı bilgi olur piyasada.

Aratmayacak kadar iyi degil. Islemciler arasinda cok fazla fark var. S8 Gen2 cidden baya iyi islemci, ote yandan S23 FE'deki islemci icin ayni seyleri soyleyemeyecegim. Ilk ciktigi kadar kotu degil ama imkan varsa 23 256GB alin ardiniza bakmayin.

S23 256 GB sürümünü öneririm. Ben alacağım gün piyasaya çıkmıştı FE sürümü. Ama tercihimi iyi ki S23'ten yana kullanmışım.

Selam, birkaç hafta önce POCO X3 Pro telefonum bozulduğu için yeni bir telefon almaya karar verdim. Araştırdım, konular açtım ve soruşturdum. En sonunda da S23 veya S23 FE almaya karar verdim. 1-2 ay sonra almayı düşünüyorum. Büyük ihtimalle S23 alırım ama, yılbaşı zamlarından sonra ne olacağı belli olmaz. O yüzden, S23FE de alabilirim. S23'ten şüphem yok, çok iyi telefon. Ancak iş S23FE'ye gelince aklıma takılan bazı sorular var. S23FE de S23'ü aratmayacak kadar iyi midir? Sonuçta Exynos. Bir kronik sorunu, sıkıntısı vs. var ise söyleyin, çünkü bu telefonu bir 4-5 yıl kullanacağım, uzun ömürlü olsun istiyorum. Sonunun POCO X3 Pro'm gibi olmasını istemem. 😔

Hocam işlemciden nakavt telefon zaten S22 donanımına sahip telefon S23 aldım alın aldırın.

Geri
Yukarı