Samsung S23 FE vs POCO X6 Pro

HyperOS olmasa , OneUI veya saf android kullansa net X6 Pro fakat , HyperOS insanı öldürüyor.(Redmi note 12 Pro 5G ile deneyimledim).

Neden X6 Pro'nun performans dışında hiçbir artısı yok.

Her cihazın kendine özel bir pazarı ve kitlesi var hocam, kimisi kas gücü ve hafıza isterken kimileri iyi bir kamera paketi isteyebilir. Hepsini bir isteyen kişiler ise amiral cihazlara yönelmeli.

HyperOS olmasa , OneUI veya saf android kullansa net X6 Pro fakat , HyperOS insanı öldürüyor.(Redmi note 12 Pro 5G ile deneyimledim).
Hocam abartılacak bir durum yok, ölsek biz olürdük 🙃

Her cihazın kendine özel bir pazarı ve kitlesi var hocam, kimisi kas gücü ve hafıza isterken kimileri iyi bir kamera paketi isteyebilir. Hepsini bir isteyen kişiler ise amiral cihazlara yönelmeli.
Kardeş olayı açıklamış zaten , üstüne laf söylemeye gerek yok. Ellerinize sağlık.

Günde 9 saat oyun abartı olmuş. E-sporcular bile o kadar oynamıyordur.

Şurada anlatılan çoğu avantaj S23 FE'ye göre de geçerli. Üstelik 12/512 GB gibi geniş bir depolama ve hafıza sunması ciddi avantaj. Hızlı şarj, batarya, kutu içeriği derken çok daha f/p bir cihaz.

X6 Pro diyorum.

Hocam abartılacak bir durum yok, ölsek biz olürdük 🙃
Hocam , MIUI'ı 6 ay kullandım. Performansı olan bir cihazda sırf yazılımdan performans veremiyordu , çok ağırdı. HyperOS ile düzelecek diye sevinmiştim fakat HyperOS'da beklediğimi vermedi.

Geri
Yukarı