Samsung S23 FE vs POCO X6 Pro

@781470 hangi telefonu kullanıyorsunuz acaba? Çok net 10 yıllık Samsung Fanboy'u gibi konuşuyorsunuz.

Hocam peki S22'yi tercih etmeli miyim S23 FE yerine? S22 özelliklerine baktım ve işlemcisinin daha iyi olduğunu gördüm.

Hocam ekran parlaklığını çok yüksekte mi kullanıyorsunuz? Ben de iPhone 7 ile 5 saat Instagram ekran süresi alıyorum ama ekran parlaklığını bayağı kısık kullanıyorum.

Hocam Instagram gibi şeyler kullandığım için ısınmayı fazla hissetmedim ama dün sergi vardı dediğiniz gibi aktif olarak tam ve ekstra parlaklıkta 3 saat açık durdu aralıksız bayağı bi alevlendi.

Ekran parlaklığı genel olarak adaptifte duruyor. Kırmızı değerin bi tık altında tuttuğumda 4-5 saat.

Redmi cihazı neydi kullandığınız?
Note 12 Pro 5G , Redmi 8A , Redmi Note , Note 8 Pro . Baya geniş bir skala kullandım. En uzun 8A'yı kullandığımdan diğerlerini herhangi bir konuda konuşmadım. Şuan A24 kullanıyorum. Note 12 Pro 5G özletiyor bazen.

Hocam siz haklısınız, bence bu konu burada bitebilir.

Ben ne kadar yazsam bir sonuca varamam onu fark ettim.

Hocam peki S22'yi tercih etmeli miyim S23 FE yerine? S22 özelliklerine baktım ve işlemcisinin daha iyi olduğunu gördüm.

İşlemcileri hemen hemen aynı hatta verimlilik kısmında Exynos 2200 second generation daha verimli.
Ama tasarım olarak S22.

Ama oyun oynuyorsanız X6 Pro

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…