Çözüldü Samsung S23 Google Asistan tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

system32exec

Hectopat
Telefonu sıfırlamadan önce de çalışmıyordu, sıfırladıktan sonra da çalışmıyor. Aktif etmeye çalıştığım da seçenekleri kabul ediyorum. Ardından da gösterdiği şeyi söylüyorum hiç tepki vermiyor. Öylece kalıyor. Sorun nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230524_224635_Google.jpg
    Screenshot_20230524_224635_Google.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20230524_224625_Google.jpg
    Screenshot_20230524_224625_Google.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 40
Voice Match özelliği ile sesinizi asistana tanıttınız mı? Asistan ayarlarından deneyin.

Hey Google seçeneğini de aktif hale getirin.

Eki Görüntüle 1792091
Bu kısmı zaten aktif edip ses tanıtma kısmın da kalıyor. Ekranda yazdığı şeyi söylüyorum tanıtmaya çalışıyorum tepki vermiyor 2. fotoğrafta ki gibi kalıyor sonraki aşamaya geçemiyorum.

Bu kısmı zaten aktif edip ses tanıtma kısmın da kalıyor. Ekranda yazdığı şeyi söylüyorum tanıtmaya çalışıyorum tepki vermiyor 2. fotoğrafta ki gibi kalıyor sonraki aşamaya geçemiyorum.
Garip, az önce denedim ve olumlu sonuç aldım. Cihaz kaynaklı bir sorun olabilir.

Google uygulaması ve varsa asistan uygulaması güncel mi? Kulaklık ile mi tanıtmaya çalışıyorsunuz sesinizi yoksa cihaz mikrofonu ile mi? Cihaz mikrofonu ise mikrofonda bir sorun var mı? Ve ayarlar > varsayılan uygulamalar kısmında dijital asistan kısmında Google Asistan seçili mi?

Screenshot_20230524-230804_Google.png

Garip, az önce denedim ve olumlu sonuç aldım. Cihaz kaynaklı bir sorun olabilir.

Google uygulaması ve varsa asistan uygulaması güncel mi? Kulaklık ile mi tanıtmaya çalışıyorsunuz sesinizi yoksa cihaz mikrofonu ile mi? Cihaz mikrofonu ise mikrofonda bir sorun var mı? Ve ayarlar > varsayılan uygulamalar kısmında dijital asistan kısmında Google Asistan seçili mi?

Eki Görüntüle 1792102
Ya bana ekranda Ok Google de diyordu! (Hey Google) deyince oldu

Geri
Yukarı