Samsung S23 için parmak izi algılayan ekran koruyucu önerisi

memoshwastaken

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Samsung S23 kullanıyorum ve ekran koruyucu taktıracağım fakat parmak izi özelliğinin de gitmesini istemiyorum. Parmak izi algılayan ekran koruyucu önerebilir misiniz?

Biz de S23e Mediamarktan 850 TL'ye sonsuza kadar garantili nano ekran koruyucu yaptırdık :D en ufak bir çizik veya kırılmada hemen değiştiriyorlar. İstersen her gün kırıp götürüp yaptırabilirsin :D parmak izini sorunsuz algılıyor. Tek kerelik olan 400 lira idi 850 TL'ye ömürlük yaptık :D. Ablamın telefonu. Çok fazla düşürüyordu diye yaptık, bence çok karlı bir alışveriş oldu. Telefonun IMEI'sini alıyorlar, bütün Türkiye'de istediğin zaman değiştirebiliyorsun.

Nano olmayan bütün koruyucular sıkıntı çıkarıyor. Nanolarda Full ekran olduğu için ön kamera deliği olmayınca kamera kalite kaybı yaşanıyor. Hem nano olup hem de kamera deliği açık olan çok aradım, Amazon'da birkaç yurt dışı ürün vardı ancak güvenemedim. Fiyatı da ucuz olduğu için bunu aldım kullanıyorum. Parmak izi okuyor. Kırılmaya karşı koruyacağını düşünmüyorum ama (diğer bütün nano camlar gibi) çizilmeyi önlüyor.

Biz de S23e mediamarktan 850 TL'ye sonsuza kadar garantili nano ekran koruyucu yaptırdık :D en ufak bir çizik veya kırılmada hemen değiştiriyorlar. İstersen her gün kırıp götürüp yaptırabilirsin :D parmak izini sorunsuz algılıyor. Tek kerelik olan 400 lira idi 850 TL'ye ömürlük yaptık :D. Ablamın telefonu. Çok fazla düşürüyordu diye yaptık, bence çok karlı bir alışveriş oldu. Telefonun IMEI'sini alıyorlar, bütün Türkiye'de istediğin zaman değiştirebiliyorsun.

Hocam nano camlar kırılmaz oluyor. Maliyeti maksimum 30₺. Bence pek de kârlı sayılmaz sizin için...

Son düzenleme:
Nano olmayan bütün koruyucular sıkıntı çıkarıyor. Nanolarda Full ekran olduğu için ön kamera deliği olmayınca kamera kalite kaybı yaşanıyor. Hem nano olup hem de kamera deliği açık olan çok aradım, Amazon'da birkaç yurt dışı ürün vardı ancak güvenemedim. Fiyatı da ucuz olduğu için bunu aldım kullanıyorum. Parmak izi okuyor. Kırılmaya karşı koruyacağını düşünmüyorum ama (diğer bütün nano camlar gibi) çizilmeyi önlüyor.

Hocam nano camlar kırılmaz oluyor. Maliyeti maksimum 30₺. Bence pek de kârlı sayılmaz sizin için...

Sizin orada fiyatlar demek ki öyle. Nereye sorduysak 200 liradan aşağı takan yok. Ayrıca sürekli düşüren biri için bence karlı, satın al taktır satın al taktır nereye kadar. Bence uygun.

Sizin orada fiyatlar demek ki öyle. Nereye sorduysak 200 liradan aşağı takan yok. Ayrıca sürekli düşüren biri için bence karlı, satın al taktır satın al taktır nereye kadar. Bence uygun.

Bizim burası diye bir şey yok aldığım linki attım buraya. Telefoncu ve mağazalardan alışveriş uzun süredir yapmıyorum. Ayrıca nano camlar kırılmıyor çünkü plastik.

Yeni konular

Geri
Yukarı