Samsung S23 Ultra ekran görüntüsü 3 parmak ile alınabilir mi?

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Daha önce Xiaomi Note 10 Pro kullanıyordum. 3 parmakla kaydırıp pratik şekilde SS alabiliyordum. S23'e geçeli 1 hafta oldu. Bunda da 3 parmak ya da daha pratik yöntem yapabilir miyiz? Güç ve ses tuşu hiç kullanışlı değil.

Samsung marka cihazlarda bu özellik yok diye biliyorum. Fakat bu özellik, Google Play'den indirilen harici uygulamalarla mümkün.

Merhaba arkadaşlar. Daha önce Xiaomi Note 10 Pro kullanıyordum. 3 parmakla kaydırıp pratik şekilde SS alabiliyordum. S23'e geçeli 1 hafta oldu. Bunda da 3 parmak ya da daha pratik yöntem yapabilir miyiz? Güç ve ses tuşu hiç kullanışlı değil.
Elinin yan tarafını dikey olarak telefonun sağından soluna doğru kaydırınca alıyor tam anlatamasam da ama emin ol tuşlardan daha zorlayıcı.

Good Lock uygulamasını bir kurcalayın hocam. O olmasa bile telefonun arkasına iki kere tıklayınca ekran görüntüsü almaya yarayan bir ayar var orada

Yeni konular

Geri
Yukarı