Samsung S23 Ultra İçin Kılıf Önerisi

İyi Sosyaller. Bu telefon için 500 TL içinde kılıf önerebilir misiniz? Şeffaf olmamalı ve kamera çıkıntısı olmalı.

O kadar para vermişken orijinal kılıfı al. Yeşil rengi şahsen çok güzel:

Yakinda stoklara gelecegi yaziyor Spigen'e mail atip tarihi ogrenebilirsiniz oneririm.

Kendimde fibaks serisini kullanıyorum. S23 var bende de. Çok memnunum yani çıkıntısı var kamera temas etmiyor ve elden kaymıyor telefon. Hissiyatı güzel. Bir Spigen kalitesi yok tabii ki :)

Bu tip bir şey olabilir aslında. Teşekkür ederim şimdiden.

Yakinda stoklara gelecegi yaziyor Spigen'e mail atip tarihi ogrenebilirsiniz oneririm.

Hocam onun yerine şu nasıl olur sizce:

O kadar para vermişken orijinal kılıfı al. Yeşil rengi şahsen çok güzel:

Maalesef o parayı verebilecek durumda değilim şu an. Başka bir sürü aksesuar aldım çünkü.

Evet lakin bütçemi aşıyor. Teşekkür ederim bu arada 🙂

Ensar hocam hayırlı olsun öncelikle.

UAG ya da Spigen bakmaya çalışın. Bir kere parayı verin derdiniz olmasın.
S10e cihazımda Slim Armor kullanmıştım hakikaten sağlam üründü. Şu an aynı kılıfla kız kardeşim kullanıyor bu cihazı, o da memnun.

Şu anki cihazım olan S21 5G için UAG Civilian kullanıyorum. Biraz elimden kayıyor ancak koruyuculuğu harika bir kılıf.
Size de tavsiye ederim.

Ensar hocam hayırlı olsun öncelikle.

UAG ya da Spigen bakmaya çalışın. Bir kere parayı verin derdiniz olmasın.
S10e cihazımda Slim Armor kullanmıştım hakikaten sağlam üründü. Şu an aynı kılıfla kız kardeşim kullanıyor bu cihazı, o da memnun.

Şu anki cihazım olan S21 5G için UAG Civilian kullanıyorum. Biraz elimden kayıyor ancak koruyuculuğu harika bir kılıf.
Size de tavsiye ederim.

Sağolasın hocam.

UAG baktım ama çok pahalı geldi. O yüzden Spigen almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı