Samsung S24 Ultra kulaklık sesi nasıl yükseltilir?

7yalova7

Hectopat
Merhaba,

Samsung S24 Ultra kullanıyorum. Telefonumu arabaya AUX ile bağlıyorum. Daha önce Xiaomi kullanıyordum. Ve Xiaomi telefonlarda kulaklık ayarları kısmından sesi yükseltebiliyordum.
Fakat Samsung'da sanırım böyle bir ayar yok ve ses Xiaomi'ye göre az geliyor. Daha önce Xiaomi kullanırken arabada ses seviyesi 23-24 iken, Samsung'da 35-36 yaptığımda ancak aynı sesi yakalıyor. Hatta yakalamıyor. Böyle bir ayar, uugulama vs var mıdır? Teşekkürler.

Hocam o ayarlarda ayarlar var ses ayaları onlarla oynayın biraz. Dolby Atmos zaten ses kalitesi için.

Kullandığınız telefonda 3.5mm jak girişi olmadığı için AUX girişe bağlamak için dönüştürücü kablo lazımdır.
Kullandığınız kablo uyumsuz ise, siz %100 bile ayarlarsanız %50'de ses verecektir.
Onu bir kontrol edin varsa Samsung kablo ile deneyin derim.

Kullandığınız telefonda 3.5mm jak girişi olmadığı için AUX girişe bağlamak için dönüştürücü kablo lazımdır.
Kullandığınız kablo uyumsuz ise, siz %100 bile ayarlarsanız %50'de ses verecektir.
Onu bir kontrol edin varsa Samsung kablo ile deneyin derim.

Evet ufak bir dönüştürücü aparat ile kullanıyorum. 3.5mm jack > Type-C kablo var mıdır kaliteli, ses sorunu yaşamayacağım?

Evet ufak bir dönüştürücü aparat ile kullanıyorum. 3.5mm jack > Type-C kablo var mıdır kaliteli, ses sorunu yaşamayacağım?

Yabancı forumlarda Apple kablosunun Android'de %50 oranında ses verdiği paylaşılmıştı.
İsterseniz Bluetooth eşleyin öyle bir deneyin, çünkü bendeki telefonda jak girişi var ek kablo hiç kullanmadım.

Yabancı forumlarda Apple kablosunun Android'de %50 oranında ses verdiği paylaşılmıştı.
İsterseniz Bluetooth eşleyin öyle bir deneyin, çünkü bendeki telefonda jak girişi var ek kablo hiç kullanmadım.

Arabada Bluetooth ile müzik dinlemiyor. Bluetooth ile sadece telefon görüşmesi yapılabiliyor.

Şöyle bir kablo buldum, ilk defa duyduğum bir marka. Bu tür bir kablo alsam, dönüştürücüye oranla daha iyi iş görür değil mi? Çünkü AUX kablosuna takdığım dönüştürücü, kabloya oranla yarı yarıya, hatta daha da ince.

Geri
Yukarı