Samsung S24D300 nasıl?

FCLivorno

Hectopat
Yer
Leningrad
Bu monitör sizce nasıl? Benim için önemli olan film izlerken hareketli sahnelerdeki titremelerin, gölgelerin olmaması. Bu 2 ms, 60 Hz ve sanırım TN panel.
Bu monitör sizce nasıl? Benim için önemli olan film izlerken hareketli sahnelerdeki titremelerin, gölgelerin olmaması. Bu 2 ms, 60 Hz ve sanırım TN panel.
Kimse yok galiba cevap yazacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Be

Kimse yok galiba cevap yazacak.
Ben aktif olarak kullanmaktayım ve monitöre bayıldım çok güzel bir monitör geniş panel tuşları dokunmatik oyun modu var oyun için 60hz olması bitek kötü onun dışında süper bir monitör alıcaksan eğer ekranı aşağı yukarı yapmak için biraz güç harcaman lazım bilgin olsun

Be

Ben aktif olarak kullanmaktayım ve monitöre bayıldım çok güzel bir monitör geniş panel tuşları dokunmatik oyun modu var oyun için 60hz olması bitek kötü onun dışında süper bir monitör alıcaksan eğer ekranı aşağı yukarı yapmak için biraz güç harcaman lazım bilgin olsun
Anladım. Evet birkaç yerde de bahsetmişler bu öne geriye yatırma pozisyonu için epey sıkıntılıymış. Monitörü kullanıyorum ama filmlerde hareketli sahnelerde sıkıntı var mı yok mu tam çözmedim ama biraz var gibi. O yüzden biraz daha iyi bir monitör almak niyetindeyim. TN panel olmaması daha iyi deniyor. Tam detaylı bilgim yok , 60 HZ bu da. HZ sayısı artınca bu sorun azalır mı?(gölgelenme)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı