Samsung S24D330H Nasıldır?

Daha fazla  
Samsung S24D330H 59,9 cm (24 Zoll) Monitor (VGA, HDMI, 1ms Reaktionszeit, 1920 x 1080 Pixel) schwarz:Amazon.de:Computer & Zubehör

Amazon.de uzerinden saticisi Amazon.de urunler alınacak. Bu monitor nasil? Ayni fiyattaki Asus monitorlerde ya 21.5" ya da HDMI yok veya Eye Care gibi ozellikler yok. Bunu buldum, hem 24" hem HDMI'li hem de 60 Hz 1 ms. TN panel kotuymus ama bu fiyatta IPS veya PLS olmadigi icin sectim bunu. Eger bu monitor kotuyse neden kotu oldugunu yazin ve yeni bir monitor onerin.

@BERWAR @Because Im Batman @FurkanEmir41 @CJack60 @Silinen üye @Jira @35UPGRADER36 @Nazım Paşa

Actigim konulara cevap gelmiyor ya. Buraya kimse bakmiyor. Tasiyin iste bunu da masaustu bilgisayarlara. Bir yardim eden olmadi. Kimse bakmiyor buralara.
@apesh1t @Silinen üye

@Fatih ŞENGİL Kardes bari sen bak konuma.
@apesh1t @Silinen üye
Burada konuma kimse bakmiyor ya. Bir kereligine sunu masaustu bilgisayarlara tasiyin iste. Moderatorlerimiz yardim edebilir mi?

Tmm bari bende bakayım. Dostum sana tavsiyem monitör konusunda görmeden alma. Başka sistem bileşenlerine benzemez sonradan pişman olursun. Bir teknoloji mağazasında canlı canlı görüpte almalısın. Yada ordan model öğrenip internetten sipariş verebilirsin. Bahsettiğin monitörda sanırım vergisi , kargosuyla 650-700 liraya gelir. Ülkemizde 700-800 liraya satılan güzel oyuncu monitörleri de var satılan.

Bu cumlemi bir daha okur musunuz :D? "Yalniz Amazon.de kendi sattigi urunlerde 2 yil garanti veriyor zaten. 1 ay da kosulsuz sartsiz iade garantisi veriyor.". Ayrica Amazon.de Amazon.com gibi degil, sepetteki fiyata vergileri dahil. Yani 650-700 liraya gelmiyor dediginiz gibi. Son olarak ise, kargosu da bedava. Yani Amazon.de'den almamak icin bir nedenim yok :).
@Fatih ŞENGİL Dostum Adiyaman'da oturuyorum, monitor burda yok maalesef. Mecbur internetten.
Bir de Viewsonic VX2257 Amazon.de'de 150 Euro felan. Butcemi asiyor. Onu onermeyin. Lutfen su konudan devam edelim :
Amazon.de 130 Euro Monitor Onerisi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı