Samsung S3 Mini mi HTC Desire 500 mü?

coamtasis

Kilopat
Arkadaşlar merhaba.
Daha önce de başlık açmıştım ama çok farklı telefon önerileri gelmişti. Şimdi telefonları 2'ye düşürdüm.
Telefonda aradığım şey internet hızı, akıcılık, oyun performansı, ekran çözünürlüğü, kasmaması, güncelleme problemi olmaması ve servis sıkıntısı yaşamamak.

Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben s3 mini aldım. İnternette baya hızlı kasma donma yok tatmin edici. Ama Htc 4 çekirdek sistemi daha iyi o yüzden tercih edilebilir... :)

Ben de öyle düşünüyordum fakat AnTuTu Benchmark testinde S3 Mini baya önde Desire 500'e göre. Ne kadar güvenmeliyim AnTuTu'ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu bilemiyicem fakat s3 miniyi tavsiye edebilirim eğer bütçeyi arttırabilirseniz Galaxy Win'de olur ama s3 mini'yide kötüleyemem bence 4 inçlik ekranıyla gayet kibar ve kullanışlı.

Ayrıca telefonumda bir sürü uygulama yüklü hiçbir takılma veya kasma olmadı bu zamana kadar. Şunuda söylemen geçemiyicem Samsung kullanım açısından her zaman ilgimi çekmiştir.

HTC kaliteli bir telefon olabilir ben hiç kullanmadım ama gördüğüm kadarıyla HTC'ye hiç bir zaman ısınamadım telefon bana güven vermiyo... :)

S 4 Mini ile Samsung'un mini üst düzey telefonlarının donanımlarında gelişme oldu. Yani donanım itibariyle ve boyut itibariyle S 3 Mini artık gerçekten minik kalıyor. Ben de S 3 Mini kullanıyorum fakat devri bitti. Galaxy Win, Grand vb. telefonlara bakabilirsiniz.

S 4 Mini ile Samsung'un mini üst düzey telefonlarının donanımlarında gelişme oldu. Yani donanım itibariyle ve boyut itibariyle S 3 Mini artık gerçekten minik kalıyor. Ben de S 3 Mini kullanıyorum fakat devri bitti. Galaxy Win, Grand vb. telefonlara bakabilirsiniz.

Allah biliyo ya seni bu konuya bekliyordum... ;)

S3 Mini'yi satın bana madem devri bitmiş :)

Onu bilemiyicem fakat s3 miniyi tavsiye edebilirim eğer bütçeyi arttırabilirseniz Galaxy Win'de olur ama s3 mini'yide kötüleyemem bence 4 inçlik ekranıyla gayet kibar ve kullanışlı.

Ayrıca telefonumda bir sürü uygulama yüklü hiçbir takılma veya kasma olmadı bu zamana kadar. Şunuda söylemen geçemiyicem Samsung kullanım açısından her zaman ilgimi çekmiştir.

HTC kaliteli bir telefon olabilir ben hiç kullanmadım ama gördüğüm kadarıyla HTC'ye hiç bir zaman ısınamadım telefon bana güven vermiyo... :)
Teşekkür ederim yorumun için :))

Galaxy Win veya Desire 500 alayım o halde. Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba.
Daha önce de başlık açmıştım ama çok farklı telefon önerileri gelmişti. Şimdi telefonları 2'ye düşürdüm.
Telefonda aradığım şey internet hızı,akıcılık,oyun performansı,ekran çözünürlüğü,kasmaması,güncelleme problemi olmaması ve servis sıkıntısı yaşamamak.

Hangisini önerirsiniz?

Hiçbiri bence Galaxy Win daha iyi duruyor S4 mini alabiliyorsan S4 mini al.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı