Samsung S3 Neo ROM Atınca IMEI Kaybolur mu?

Ahwehota

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonum son günlerde iyice kafayı yedi, biraz da yaşlandı. Ama değiştirmek istemiyorum. Bir iki yerde Stock ROM ile biraz daha toparlayabileceğimi söylediler. Fakat ROM atınca IMEI kayboluyormuş galiba. IMEI yedeğini ROOT yapmadan alabilir miyim acaba?

Stabil custom ROM var ise daha faydalı olabilir, stok ROM ile karşılaştırıldığı videolara bakın, beğendiğinizi yüklemede yardımcı oluruz. S3'üme defalarca stok ve custom ROM attım hiç sorun olmadı, sizde de olacağını sanmıyorum. Ki olsa bile tekrar yazabilecek programlar var.

Custom ROM atınca IMEI kaybolma ihtimali neredeyse hiç yok. Ancak siz yinede TWRP yükleyerek telefonun yedeğini alın. Zaten ROM'u da TWRP üzerinden yükleyeceksiniz.

Custom ROM atınca IMEI kaybolma ihtimali neredeyse hiç yok. Ancak siz yinede TWRP yükleyerek telefonun yedeğini alın. Zaten ROM'u da TWRP üzerinden yükleyeceksiniz.
Teşekkürler hocam. Son bir sorum var Stock ROM mu önerirsiniz yoksa Custom ROM mu ve Custom ROM olarak bir öneriniz var mı?

Teşekkürler hocam. Son bir sorum var Stock ROM mu önerirsiniz yoksa Custom ROM mu ve Custom ROM olarak bir öneriniz var mı?

Stock ROM'da ROM ile gelen bir sürü gereksiz program oluyor. Deneyimli ve garantiyi önemsemeyen kullanıcılar için her zaman Custom ROM tavsiye ederim. S3 kullanmadığım için ROM öneremeyeceğim. XDA'dan tasarımı hoşunuza giden her hangi bir ROM'u indirip yükleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı