Samsung S3 ve S3 Mini - ROM Tavsiyesi

exper123

Kilopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Bu 2 telefon modeli, annemde ve babamda mevcut. Kendileri artık telefonların performansından memnun değiller. Bende iki telefonada sorunsuz, memnun kalacakları bir ROM yüklemek istiyorum. Sürekli güncelleme ihtiyacı hissetmeyecek, kararlı ve güncel bir ROM tavsiyeniz var mı ? Bu ROM işini 1 sefer tablet için yapmıştım. Pek tecrübem olduğu söylenemez. O yüzden rehbere ihtiyaç duyuyorum. Rehberinide paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
maclaw.pl: NovaFusion - Downloads cm11 kur s3 mini için. Ben cm12 kullanıyorum bazı sorunları var. Yapılış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yani şimdi yapmışken cm12 fena olmaz. NovaFusion, bugün yeni bir güncelleme daha yayınlamış cm12 için. Ayrıca OmniROM 5.1'de iyiymiş. Önermiyorsan cm11 kuracağım. S3 içinde öneriye ihtiyacım var.

Rmod v3 güzel S3 Minide 6 aydır kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı