Elektronik Samsung S31C 24 inç IPS FreeSync monitör Nays ile 1991 TL

Bunu alacaktım sizinki daha mı iyi olur?
Aynilar hocam. Attiginizin tek farki pivot bir ayaklikla geliyor. Pivot istiyorsaniz bunu istemiyorsaniz digerini alin. Tek olayi yatay-dikey degil tabi sag sol asagi yukari egilebiliyor.

Edit: Fiyatlari esitlenmis, T450 cok daha mantikli.

Aynilar hocam. Attiginizin tek farki pivot bir ayaklikla geliyor. Pivot istiyorsaniz bunu istemiyorsaniz digerini alin. Tek olayi yatay-dikey degil tabii sag sol asagi yukari egilebiliyor.

Benim masanın üstünde raf var yükseklik 47cm bu monitör sığarsa bunu almak daha iyi olur.

Edit: Sevinmiştik fiyatı aynı olmuş 😂

T450 çok daha mantıklıdır şuan çünkü pivot olan çoğu modelde asansör de oluyor. Daha pivot olup asansöre sahip olmayan bir modele denk gelmedim.

Hocam ana ekranım 180, 2. ekranım 75Hz. 2. ekranda YouTube, Steam, Spotify ve Discord acıyorum. 144Hz olmasına gerek yok 2. ekranda CS oynamıyorsan.

İki ekranda acayip bir fark hissediyor musun mesela en basiti bir yerde yorum okurken bile yukarı aşağı yaptığında bir akıcılık farkı falan çok oluyor mu?

İki ekranda acayip bir fark hissediyor musun mesela en basiti bir yerde yorum okurken bile yukarı aşağı yaptığında bir akıcılık farkı falan çok oluyor mu?

Yok, eskiden kullandıgım Acer EK220Q monitörümü masaya bağlı monitör standı ile dik koydum. Yorumları okurken, Technopat'ta gezinirken falan 1. monitörüm gibi. Aman aman fark yok. Tabii 60 ile 75Hz'nin de farkı bayağı var. Yenileme hızını 60'a alıyorum kullanılmaz oluyor. VA panel oldugu için biraz ghasting var ama çok hissedilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı