Samsung S4 Brawl stars yükleme ekranında kalıyor

UTKU123161

Hectopat
Merhabalar, Samsung S4 markalı telefonda brawl stars oynamaya çalışınca bazen yükleme ekranında %100 olup kalıyor. 1 gün sonra sorun kalkıyor sonra tekrar geliyor. Telefon eski ama oyunu kaldıracağını düşünüyorum. Sizce sorun nedir?

Brawl Stars lanet olası bug dolu bir oyun. Bir türlü adam gibi stabil şekilde zevk alarak oynayamadım. SD845'li telefonum ve birçok büyük online oyunu sorunsuz oynamışımdır ama açılırken ayrı dert oyun sırasında bağlantı problemi ayrı dert delirtti beni. 3 aydır maç atmıyorum bir hevesle başlamıştım bıraktım.

Merhabalar, Samsung S4 markalı telefonda brawl stars oynamaya çalışınca bazen yükleme ekranında %100 olup kalıyor. 1 gün sonra sorun kalkıyor sonra tekrar geliyor. Telefon eski ama oyunu kaldıracağını düşünüyorum. Sizce sorun nedir?
S4 kullanırken oyun 5 FPS gibi değerlerde ancak açılıyordu. Ağır çekimde oynuyordum resmen 😀 Telefonun bu oyun için yetersiz.
SD işlemcili olan model ise belki açabilir ona bir şey diyemem.

Oyun açılınca sorunsuz oynanıyor mu ?

S4 kullanırken oyun 5 FPS gibi değerlerde ancak açılıyordu. Ağır çekimde oynuyordum resmen 😀 Telefonun bu oyun için yetersiz.
SD işlemcili olan model ise belki açabilir ona bir şey diyemem.

Oyun açılınca sorunsuz oynanıyor mu ?
Oyunu açınca kasma falan olmuyor. Ama bir oyun modunda karakterler rainbow skinli oluyor :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı