Samsung S4 Clash of clans sorunu

DR.WİZ

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonu güncellemeden önce oyuna rahatlıkla girebiliyordum. Telefonu 5.0.1 güncelledikten sonra oyuna giremiyorum. Yükleniyor kısmında kalıyor ya da oyundan atıyor. Çözümü nedir sizce ?

Eğer ilerlemen Google Play hesabına kayıtlı ise bak burası önemli kayıtlı olması gerekiyor oyunu tamamen sil ardından geri yükleyip hesabınla giriş yap olmazsa Google Play hesabının şifresini değiştirip telefondan hesabına tekrar giriş yap.

Eğer ilerlemen Google Play hesabına kayıtlı ise bak burası önemli kayıtlı olması gerekiyor oyunu tamamen sil ardından geri yükleyip hesabınla giriş yap olmazsa Google Play hesabının şifresini değiştirip telefondan hesabına tekrar giriş yap.
Hesabım var zaten, oyuna kayıtlı.

Önce uygulamalar kısmından bu uygulamanın verisini silin. Sonra cihazdan kaldırın. Ve tekrar yükleyin. Sorunun çözüleceğine inanıyorum.

Nasıl çözdüğünüzü konuya yazar mısınız? Gelen arkadaşlarımızın görüp çözümü denemesi adına iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı