Samsung S4 Lollipop sorunu

Enes21

Hectopat
Daha fazla  
Samsung S4'e Rusya 5.0 kurdum fakat 3 sorum var.
  1. Orta tuşa basılı tutarak açık uygulamaları kapatırken bazen Samsung klavye, Android sistemi vs. gibi benim açmadığım şeyler çıkıyor.
  2. Telefonu tekrar başlatmadan önce açık uygulamalar var diyelim ki, telefonu tekrar başlatınca açık uygulamalar hala duruyor.
  3. Nadiren bazı uygulamalar çöküyor.

Acaba neyden kaynaklanıyor bu? 5.0 olduğu için mi yoksa, telefona ROM atarken sorundan mı kaynaklanıyor?

Umarım anlatabilmişimdir. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye sürümünü yükleyin. Yükleme işleminden sonra recovery üzerinden sıfırlama işlemi yapın.

Sürüm OD4 ise sorun olmaz. 2.madde Lollipop'un özelliği telefon kapanınca işlemleriniz yarıda kalmasın diye.
3. sorun RAM'den kaynaklanıyor. Düzelir yakinda güncelleme ile.
1. sorunu anlayamadim.

@Asım Demir Hocam TR sürümü gelmedi.

Evet gelmedi, S5 ile karıştı kafam. Güncellemeden sonra sıfırlama işlemi yapılmadıysa bu tür sorunlar çıkabiliyor. Dediğim gibi recovery üzerinden sıfırlama yapın, faydası olacaktır.

Ben İngiltere, Rusya ve Almanya ROM'unu kullandım. Bence en stabil olanı Almanya idi. Üstelik 3 defa güncelleme aldı Almanya ROM'unda. Önerim yüklemeniz. ☺

Son düzenleyen: Moderatör:
Almanya, ROM kullanan arkadaşım var. Şimdi mesaj attım, sordum. Birazdan cevap gelir yazarım. ROM yüklemeden önce var olan ROM'u sildiniz mi ?

Edit: Arkadaşımdan şimdi cevap geldi. Arkadaşın dediği gibi 2 güncelleme falan almış galiba. Sizde Almanya ROM yükleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı