Samsung S6 Lite için klavye bulabilir miyim?

osman kamer

Centipat
Merhaba arkadaşlar.

Yeni bir tablet almak istiyorum. Samsung S6 Lite isminde yeni bir tablet çıkardı. Üstelik kalemi de var. Fakat ben tabletimin hem kalemli hem klavyeli olmasını istiyorum. Normal S6 bu özellikte fakat fiyat olarak biraz pahalı. S6 Lite alsam ona uygun Aliexpress'ten falan klavyeli kılıf bulabilir miyim acaba? Ya da S6'nın kendizi pahalı da olsa onu almaya değer mi?

AliExpress gibi yerlerde tabletlerin boyutuna göre klavyeli kılıflar bulunuyor. Tek eksisi tabletinize özel tasarlanmadığı için kamera kısmı kapanır o kadar. 10-11" civarı bir kılıf işinizi görecektir.

Merhaba arkadaşlar.

Yeni bir tablet almak istiyorum. Samsung S6 Lite isminde yeni bir tablet çıkardı. Üstelik kalemi de var. Fakat ben tabletimin hem kalemli hem klavyeli olmasını istiyorum. Normal S6 bu özellikte fakat fiyat olarak biraz pahalı. S6 Lite alsam ona uygun Aliexpress'ten falan klavyeli kılıf bulabilir miyim acaba? Ya da S6'nın kendizi pahalı da olsa onu almaya değer mi?
Almadıydanız tableti Samsung'dan alınca hediye ediyor. Kampanyalardan seçin.

Merhaba bende de Samsung galaxy s6 lite tablet var. Farkında olmadan s6 klavyesi sipariş ettim acaba tabletime olmaz mı deneyen var mı ürünü açıp denersem iade kabul etmiyorlar :(

Geri
Yukarı