Samsung S6 ROM atarken "an error has occured while updating" hatası

umut111

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konularda daha çok yeniyim bi hata yaptım ve rom atmaya karar verdim.

Odin'i indirdim ROM buldum ne yaptim bilimiyorum sonra bana an error has occurred while updating the device software... Dedi.

Daha sonra smartswitch yükledim ama acil yükleme yapamadım yedeğim yokmuş. Sonra adinden yeni bi ROM buldum ama bl bölümünde odin fail veriyor. Diğer tüm bölümleri yükledim ap vs. Şu an telefona ekran geliyor. Samsung S6 ekranı da kalıyor recovery moduna giriyor ama ses açma tuşlu olan kombinasyon açılmıyor. 1 saattir şarjda telefon bekliyor aynı ekranda. Ne yapmam gerek? Yardım ederseniz çok sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal yanlış rom yüklemeye çalıştığınız için Odin hata veriyor. TWRP ve diğer custom romlar ile uğraşmanıza gerek yok. Sizi uğraştırır. Stock romu tekrar kurabilirsiniz. Cihazın model numarasını paylaşırsanız uygun romu bulabilirim.

Cihazım S6 Edge an error has occurred while updating the device software use the emergency Recovery function hatası verdi. Öylece kaldı. İmeil de gitmişti, nasıl yaparız ROM yüklemeye çalışıyorum bitmeye yakın hata veriyor,
PRODUCT NAME: SM-G925F
CURRENT BİNARY: Samsung OFFİCAL
REACTİVATİON LOCK: OFF
System STATUS: OFFİCAL
SECURE DOWNLOAD: ENABLED
KNOX WARANTY Void: 1 (0x0303)
AP SWREV: B: 6 K: 2 S: 2

Geri
Yukarı