Çözüldü Samsung S6 ROM nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Chessboy

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Samsung Galaxy S6 model telefonum var. Zamanına göre çok iyiydi hatta şu anda kötü sayılmaz ama pes Mobile oynarken kasıyor ROM da telefonları daha verimli hale getirdiği için yapmak istiyorum ama nasıl yapılıyor bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Yardımcı olabilecek misiniz ? Yoksa bulamadınız mı ?
Hemen yazıyorum hocam.
Yardımcı olabilecek misiniz ? Yoksa bulamadınız mı ?
Bunun için ilk önce buradan .tar uzantılı son sürüm TWRP'yi indiriyoruz. Sonra da odin'i indiriyoruz.

Odin'i indirdikten sonra telefonunuzu kapatın ve Ses kapama + Ev tuşu + Güç açmaya basın. Download moda girecektir. Kablonuzla telefonu bilgisayara bağlayın ve odin'i yönetici olarak açın. ID:COM kısmında mavi yanacaktır. Sonra ID:COM kısmının altında Options var. Oradan AutoReboot'u kapatın. Sonra yandaki kısımdan AP'ye tıklatın ve TWRP dosyasını seçin. İşlem tamamlarndığında PASS! yazacaktır. Ondan sonra telefonu kablodan çekin ve telefonu kapatın. Ses Açma + Ev tuşu + Güç tuşuna basarak TWRP'ye geçin. Bunları tamamladıktan sonra haber edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video'ya da bakılınabilir.
1647171465254.png
Böyle hata geliyor

Birde buradan en güncel sürümü indirerek deneyin.
Senide yordum ama kusura bakma onu da yükledim en güncel sürümü denedim olmuyor. ID:COM kısmı boş acaba telefon ile bağlanmadı mı port değiştirdim ama işe yaramadı şarj soketinde sorun var bazen kablo tam oturmuyor ondan mıdır ?

Senide yordum ama kusura bakma onu da yükledim en güncel sürümü denedim olmuyor. ID:COM kısmı boş acaba telefon ile bağlanmadı mı port değiştirdim ama işe yaramadı şarj soketinde sorun var bazen kablo tam oturmuyor ondan mıdır ?
Ondan olabilir. Rahatça dosya atıp alabiliyor musunuz?

Telefonu download moduna alıp deneyin aldıysanız bilmiyorum.
Hemen yazıyorum hocam.

Bunun için ilk önce buradan .tar uzantılı son sürüm TWRP'yi indiriyoruz. Sonra da odin'i indiriyoruz.

Odin'i indirdikten sonra telefonunuzu kapatın ve Ses kapama + Ev tuşu + Güç açmaya basın. Download moda girecektir. Kablonuzla telefonu bilgisayara bağlayın ve odin'i yönetici olarak açın. ID:COM kısmında mavi yanacaktır. Sonra ID:COM kısmının altında Options var. Oradan AutoReboot'u kapatın. Sonra yandaki kısımdan AP'ye tıklatın ve TWRP dosyasını seçin. İşlem tamamlarndığında PASS! yazacaktır. Ondan sonra telefonu kablodan çekin ve telefonu kapatın. Ses Açma + Ev tuşu + Güç tuşuna basarak TWRP'ye geçin. Bunları tamamladıktan sonra haber edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video'ya da bakılınabilir.
Burada yazdım hocam.

Geri
Yukarı