Samsung S6 telefondan Huawei Y6 2019 telefona geçiş yapılması mantıklı mı?

Antares

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, şu anda Samsung S6 kullanmaktayım. Bataryasını değiştirmeme rağmen batarya performansı beni tatmin etmiyor. Genelde bu telefonların şarjı hızlı gidiyor anladığım ve bu sıralar çok sık donmaya başladı. Akrabamda Huawei Y6 2019 var. Bu telefona geçmem mantıklı olur mu? Oyun oynamıyorum, fotoğraf çekinmiyorum, sadece gün içinde sosyal medya ve görüşmeler için kullanıyorum. Şarj durumu nasıldır, 1 günü rahat çıkartır mı?

Merhaba, şu anda Samsung S6 kullanmaktayım. Bataryasını değiştirmeme rağmen batarya performansı beni tatmin etmiyor. Genelde bu telefonların şarjı hızlı gidiyor anladığım ve bu sıralar çok sık donmaya başladı. Akrabamda Huawei Y6 2019 var. Bu telefona geçmem mantıklı olur mu? Oyun oynamıyorum, fotoğraf çekinmiyorum, sadece gün içinde sosyal medya ve görüşmeler için kullanıyorum. Şarj durumu nasıldır, 1 günü rahat çıkartır mı?

Hocam tek artısı güncellik olur.

Birisi samoled birisi IPS LCD ve mAh olarak arada pek fark yok.
Bence batarya performansı olarak pek fark olmaz olsa da S6 daha iyi olur diye düşünüyorum.

@BERWAR

S6 daha iyi bir telefon. Batarya dışında Y6 2019 modelinin bir artısı yok. Donanım, performans, arka kamera ve ekran olarak S6 daha iyi. Mantıksız bir geçiş olur.
Peki hocam bu kasmalar için ne yapabilirim telefona recovery reset atsam bir artısı olur mu?

Geri
Yukarı