Samsung S7 Edge vs Huawei P20 Lite

Excamper

Kilopat
Çoğu kişi ön kamera hariç tüm alanda daha iyi olduğunu söylüyor S7 Edge için. S7 Edge hala alınır mı? Eski bir model olduğu için daha fazla Android sürümü gelmeyebilir diye endişeleniyorum malum Android 9.0 gelecek mi belli değil. Ön kamerası beni çok hayal kırıklığına uğratır mı? Hepsiburada'dan alacağım, aralarında sadece 80 TL fark var (S7 Edge daha fazla) ve resmi distribütör garantisi var 2 yıllık ikisininde. Max. bütçem 2500 TL daha iyi bir seçenek varsa yazın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android 9 gelmeyecek. Gayet güzel bir telefon özellikle ekran kamera konusunda. Alınabilir.

Çoğu kişi ön kamera hariç tüm alanda daha iyi olduğunu söylüyor S7 Edge için. S7 Edge hala alınır mı? Eski bir model olduğu için daha fazla Android sürümü gelmeyebilir diye endişeleniyorum malum Android 9.0 gelecek mi belli değil. Ön kamerası beni çok hayal kırıklığına uğratır mı? Hepsiburada'dan alacağım, aralarında sadece 80 TL fark var (S7 Edge daha fazla) ve resmi distribütör garantisi var 2 yıllık ikisininde. Max. bütçem 2500 TL daha iyi bir seçenek varsa yazın lütfen.
S7 Edge ne yazıkki güncelleme ömrünü doldurdu ama ekran ve kamera olarak P20 Lite'dan daha iyidir.

S7 Edge karşısında Huawei cephesinde ona rakip telefon Mate 9'dur.

Son günlerde orta sekment cihazların fiyatı amiral gemilerine yakınlaşınca çoğu kişi bu cihazları amiral gemilerine rakip olarak görüyor. Bu kesinlikle yanlış bir yaklaşımdır. Aralarında ciddi anlamda fark var.

Tabi ki de S7 Edge. Güzel ekranı , sağlam performansı , kamerası olarak da p20 lite`ın önüne geçen bir telefon. Android 9 almayacak fakat istersen Android 9 romları çıkınca rom atarak da kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı