Samsung S7 Edge'ye Dualshock 4 Bağlamak

Ahmet Koyuncu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bluetooth ile dualshocku telefona bağladım oyuna falan girdim ama hiçbir tuş çalışmadı sonra kablo ile bağladım yine aynısı oldu ama youtubede izlediğim videolarda telefonda root yok falan diyorlardı. İlla root mu atmak gerekiyor dualshock u kullanmak için ?

Merhaba dostum, bu program sayesinde Ps4 cihazını Android telefonunda oynayabilirsin -Ps4 remote play - google playde var, kullanımı basittir. Sadece dualshock kullanmak istersende sanırım bu program yardımı ile de bu işi yapabilirsin, bir dene.

Tabiki de, ilk olarak programı çalıştırın, açılış ekranında

Bu görsel çıkıcak, resimde anlatıldığı gibi dualshock u cihaza bağlayın. Eğer bağlanılıyorda cihazda hiçbir bir kontrol yapılamıyor ise programı Ps4 cihazına bağla daha sonra dualshocku bağla. Ben ilk anlatığım gibi yapmıştım sorun olmamıştı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-05-26-00-29-10.png
    Screenshot_2016-05-26-00-29-10.png
    80,6 KB · Görüntüleme: 442
Bluetooth ile kolu telefona bağlıyorum sonra uygulamayı açıyorum kaydet diyorum hiçbirşey yapmıyor ondan sonra playstationdaki kodu telefona yazıyorum bağlıyorum ondada kol çalışmıyor sadece ekran üzerinden kontrol edebiliyorum

Son düzenleme:
Aklıma başka bir fikir gelmiyor, ben z3 ve e4 cihazlarımı bu şekilde bağlayıp dualshock ile birlikte kullanıyorum. Sizde başka bir sorun var sanırım.

O program sadece sony telefonlar için bende apksını indirip kuruyorum ama ps4 ile bağlantı kurupta telefonla kurmaması bi garip.

Büyük ihtimalle uyumsuzluk sorunu var, dualshock konusunda ise büyük ihtimalle küçük bir noktayı atlıyorsun o yüzden olmuyordur. Kolay gelsin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı