Samsung S7 Klavye ile Yazılanlar Önerilen Kısımda Çıkması

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Galaxy S7 cihazımda Android 7.0 Nougat yükledim ve klavyesi Marshmallow'a göre değişti. Benim sorunum ise, ne yazsam klavyenin üst kısmındaki önerilen kısımda çıkıyor. 6.0'da böyle değildi. En son ne yazsam değil neyi sık yazsam önermelerde çıkıyordu. Mesela 6.0 kullanırken üst kısımda genelde "Merhaba'' "Günaydın" "İyiyim" gibi kelimeler olurdu. Şimdi en son yazdıklarım çıkıyor.

Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Eğer yoksa 6.0 klavyesini root kullanmadan buna yükleyebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Not: Cihaz SM-G930F.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar
Sorunuzun cevabı Samsung Klavye ayarlarından Öngörücü Yazı kısımını pasif hale getirin. Sorununuz çözülecektir. Beğeniyi ihmal etmeyiniz. :)

Demek istediğim o değil. Onu yaparsam kökten bu özelliği pasif hale getirmiş olurum. Benim amacım 6.0'daki gibi kullanabilmek.

Maalesef 7.0 'da herkes bundan şikayetçi. 6.0'da ki gibi iyi çalışmıyor yapacak şimdilik bir şey yok diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı