Samsung S8 + mı iPhone 7 mi?

Uzun yıllardır Apple kullanıcısıyım 7 de dahil olmak üzere her serisini kullandım. Ancak şu su götürmez bir gerçektir Apple yıllar geçse de stabilitesinden bir şey kaybetmez. Hep de bir değişiklik olsun deyip düzenli aralıklarla Android'e geçsemde belli bir süre sonra gerek hantallığı, gerek ufak tefek bugları yüzünden dellenip yine Apple'a dönüyorum(Custom ROM, root aklınıza ne gelirse her türlü içli dışlı oldum da Android'le 2012'den beri). En sonki maceramda bir heves fırtına Honor 8X aldım hem de sıfır aldım 2. ellerde ufak da olsa bir kusur problem çıkıyor beni soğutuyor diye ilk aylar canım cicim ayları ama zaman geçtikçe ufak ufak oluşan buglar kendinden soğuttu(hızı bataryası mükkemeldi ama Google desteği kesildiğinden yaşanan Google bugları ve düşürüp camı kırıldığından cam tamiride olmadığından) geri iPhone 7'ye geçtim. Şimdi yine bir heves fırtına Galaxy S8'ler ilk çıktığı günden itibaren beni cezbetmişti ona geçme arifesindeyim.

Son olarak dipnot eklemek istiyorum S8'e geçeceksen kardeşim kronik AMOLED yanığı ve olurda kazara ekranı kırarsan ekranının 1300 liradan fazla olduğunu unutma derim.
Hız stabilite ise i7 - özellik kişisellik ve donanım ise S8.
Karar senin kardeşim yolun bahtın açık olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı