Samsung S8 Plus Samsung yazısında kaldı

harun19

Hectopat
Merhaba, Samsung S8 Plus SM-G955F root sonrası Samsung yazısında kaldı, açılmıyor. Download giriyor ama açılmıyor. Çözümü nedir?

Stock ROM yükleyin. Sorununuz çözülecektir.
Size bir bilgi:
Telefon Samsung yazısında kalıyorsa yazılımsal bir sorun vardır. Panik yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca yaızda kalması boot.img dosyasında sorun olduğunu belirtir. Yani sisteminiz açılırken bir sorun olıuşmuş demektir. Ya da sistemi bulamadığı için de açamadığı durumlar olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size bir bilgi:
Telefon Samsung yazısında kalıyorsa yazılımsal bir sorun vardır. Panik yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca yaızda kalması boot. İmg dosyasında sorun olduğunu belirtir. Yani sisteminiz açılırken bir sorun olıuşmuş demektir. Ya da sistemi bulamadığı için de açamadığı durumlar olabilir.

Peki ROM atarsam attığım root gider mi?

ROM attım telefon açıldı hiç bir sorun yok şuan.
Size bir bilgi:
Telefon Samsung yazısında kalıyorsa yazılımsal bir sorun vardır. Panik yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca yaızda kalması boot.img dosyasında sorun olduğunu belirtir. Yani sisteminiz açılırken bir sorun olıuşmuş demektir. Ya da sistemi bulamadığı için de açamadığı durumlar olabilir.
Ben youtube video bakarak yaptım yanlız bir konu var şimdi fark ettim video daki adam android sürümu 9 benim teldeki sürüm 8.0 acaba sürüm den dolayımı yaptı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı